seyahat


Lüks bir tatile çıkan Özge Gürel sosyal medyadan havası attı
Lüks bir tatile çıkan Özge Gürel sosyal medyadan havası attı Özge Gürel, tatil için rotasını Norveç’e çevirdi. -15 dereceyi bulan havada gezintiye çıkan ve zor anlar yaşayan güzel oyuncu, “Sürekli durduğumuz için hiçbir yere varamıyoruz” dedi.
Kosta Rica'da feci bir kaza geçiren Elif Dürüst'ten son dakika haberi
Kosta Rica'da feci bir kaza geçiren Elif Dürüst'ten son dakika haberi New York'ta yaşayan kızı Yasemin Germiyanlıgil ile Kosta Rika'da buluşan ve orada ATV kazası sonucu ağır yaralanan Elif Dürüst taburcu oldu.
İstanbul Havalimanı'nda yarıyıl tatili yoğunluğu
İstanbul Havalimanı'nda yarıyıl tatili yoğunluğu İki hafta sürecek yarıyıl tatili nedeniyle İstanbul Havalimanı'nda öğle saatlerinden itibaren yolcu yoğunluğu yaşandı.
Türkiye’nin ilk uzay yolcusu, Falcon 9 ile ISS’e gidiyor
Türkiye’nin ilk uzay yolcusu, Falcon 9 ile ISS’e gidiyor NASA, Türkiye'nin ilk uzay yolcusu Alper Gezeravcı'nın da içinde bulunacağı Axiom Mission 3 (Ax-3) mürettebatının Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) yapacağı yolculuğun programını duyurdu.
Hande Erçel, Bali tatilinden çok sinirli döndü
Hande Erçel, Bali tatilinden çok sinirli döndü Sosyetik sevgilisi Hakan Sabancı ile Bali tatiline giden Hande Erçel bir hayli sinirli döndü.
Antalya turizminin yeni rekor yılı 2023
Antalya turizminin yeni rekor yılı 2023 Antalya 2023 yılında turizmde tüm zamanların rekorunu kırdı. Kente 2023 yılında dış hatlardan 15 milyondan fazla yolcu giriş yaptı.
Pamukkale'de 2 milyon 200 bin kişi ile ziyaretçi rekoru
Pamukkale'de 2 milyon 200 bin kişi ile ziyaretçi rekoru Denizli'deki UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan 'beyaz cennet' Pamukkale'yi 2023'te 2 milyon 200 bin kişi ziyaret etti. 2022 yılında 1 milyon 850 bin kişinin ziyaret ettiği Pamukkale, kendi rekorunu kırdı.