seyahat


Çocuklarını babalarına bırakan Bengü'den flaş karar! İkinci kez annelik duygusu yaşayan şarkıcı Bengü, sürpriz kararıyla magazin gündemindeki yerini aldı.
Seda Bakan Dubai'den havasını attı Soğuk hava şartlarından kaçan oyuncu Seda Bakan; Dubai'de lüksün ve sıcak havanın keyfini sürüyor...
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi ABD'li dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ben Affleck, önceki gün İspanya’da görüntülendi.
Eda Taşpınar Panama'dan Meksika'ya geçti Eda Taşpınar Şubat'ta Meksika’ya gitmişti. Şimdi Panama’da. Hem tatil yapıyor hem de çalışıyor.
Şevval Şahin: "Zırt pırt uçmak beni yordu" Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, pandemi döneminde "Özgürce seyahat edemiyorum. Londra-İstanbul-Miami arasında yaşıyorum" açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmişti.
Özilhan çifti leyleği havada gördü İş insanı İzzet Özilhan ile bir dönemin ünlü dizi oyuncusu eşi Yasemin Özilhan leyleği havada görenlerden.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç soluğu Amsterdam'da aldı Bir süredir evlilik hazırlığında olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, Amsterdam tatiline çıktı.