seyahat


Burcu Esmersoy bomba haberi böyle duyurdu!
Burcu Esmersoy bomba haberi böyle duyurdu! Magazin dünyasının en gezgin isimlerinden Burcu Esmersoy, leyleği yine havada gördü.
İstanbul Havalimanı mart ayında Avrupa'nın zirvesinde
İstanbul Havalimanı mart ayında Avrupa'nın zirvesinde İstanbul Havalimanı mart ayında günlük ortalama bin 263 uçuş ile Londra Heathrow Havalimanı'nı geride bırakarak Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu.
Hande Erçel'in Bologna paylaşımlarına 2,5 milyon beğeni!
Hande Erçel'in Bologna paylaşımlarına 2,5 milyon beğeni! Sosyetik çapkın Hakan Sabancı, oyuncu sevgilisi Hande Erçel'i ülke ülke gezdirmeye devam ediyor.
Cem Yenel'den İrlanda pozları
Cem Yenel'den İrlanda pozları Pop müziğin genç ve yakışıklı ismi Cem Yenel, İrlanda'dan fotoğraflarını ve son zamanlarda yazdığı şarkılarda yaşadığı enteresan bir durumu paylaştı.
İstanbul Havalimanı'nda bayram rekoru kırıldı!
İstanbul Havalimanı'nda bayram rekoru kırıldı! İstanbul Havalimanı'nda Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla dün başlayan ve Arefe günü de devam eden hareketlilik, yolcu ve uçuş sayılarında rekorları beraberinde getirdi.
Boşanma iddiaları gündeme gelen evlilikte flaş gelişme! Eylül Öztürk paylaştı
Boşanma iddiaları gündeme gelen evlilikte flaş gelişme! Eylül Öztürk paylaştı Sosyal medya fenomeni, oyuncu ve güzellik merkezi sahibi Eylül Öztürk'ün mutlu giden evliliğine nazar değdi.
Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu soluğu Maldivler'de aldı
Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu soluğu Maldivler'de aldı Sürpriz aşkları gündem olan Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu soluğu Maldivler'de aldı.