Sibel Can


Sibel Can'ın seçtiği elbise 'Bebek mi, göbek mi' dedirtti
Sibel Can'ın seçtiği elbise 'Bebek mi, göbek mi' dedirtti Sibel Can'ın geçtiğimiz gün verdiği konserinde giydiği kırmızı kostümü sosyal medyanın diline düştü.
Sibel Can ve Emir Sarıgül gecelerde sobelendi!
Sibel Can ve Emir Sarıgül gecelerde sobelendi! Sibel Can ve Emir Sarıgül'ün ilişkisi tam gaz sürüyor! Dün gece başbaşa sobelendiler...
Buket Aydın'a canlı yayında Emir Sarıgül soruldu
Buket Aydın'a canlı yayında Emir Sarıgül soruldu Buket Aydın, Sibel Can’la teknede görüntülenen sevgilisi Emir Sarıgül için “Bu konu benim için kapandı” demişti.
Zehra Çilingiroğlu'nun eski aşkını Melisa Ural kaptı!
Zehra Çilingiroğlu'nun eski aşkını Melisa Ural kaptı! Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz aylarda büyük aşk yaşadığı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile yollarını ayırmıştı. Zehra, annesi ve babasının onayını almasına rağmen ilişkilerine nokta koymuştu.
Sibel Can sahnede neye uğradığına şaşırdı!
Sibel Can sahnede neye uğradığına şaşırdı! Sahne aldığı Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan şarkıcı Sibel Can, talihsiz bir kaza yaşadı.
Sibel Can'dan 'Emir Sarıgül' şartı!
Sibel Can'dan 'Emir Sarıgül' şartı! 6 yıldır aşk yaşadığı iddia edilen Sibel Can-Emir Sarıgül, geçtiğimiz mayıs ayında Bodrum’da yakalanmıştı. Aşkını gizli yaşamak isteyen Sibel Can, sahne alacağı otellerle yaptığı sözleşmeye tek bir şart koştu: "Gazeteci de istemem, röportaj da vermem"
Emir Sarıgül Buket Aydın’la evlilik haberlerine isyan etti
Emir Sarıgül Buket Aydın’la evlilik haberlerine isyan etti Önceki gün gündem olan tekne görüntülerinin ardından Emir Sarıgül ve Buket Aydın’la ilgili bomba evlilik iddiası ortaya atıldı. Perşembe günü nikah masasına oturacağı iddia edilen ikiliden Sarıgül ise bu iddialara sosyal medyadan yaptığı açıklama ile sert tepki gösterdi.