Sibel Can


EMİR SARIGÜL-SİBEL CAN AŞKININ MARMARİS'TEKİ FOTOĞRAFLARI NASIL YOK EDİLDİ? Sibel Can, bayram tatili için soluğu Bodrum’da aldı. Buket Aydın’dan yeni ayrılan hızlı çapkın Emir Sarıgül’ün teknesinde yaz sezonunu açtı.
Sibel Can - Emir Sarıgül dedikodusu magazin gündemini salladı! Sibel Can, bayram tatili için soluğu Bodrum’da aldı. Buket Aydın’dan yeni ayrılan Emir Sarıgül’ün teknesinde yaz sezonunu açtı.
Sibel Can reytinglerde çakıldı! Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can'ı bir araya getiren müzik programı "Şarkılar Seni Söyler"in çakılan reytingleri nedeniyle ekrana veda etmesi an meselesi...
Karahan Çantay Sibel Can ile tek gecelik ilişki yaşamış Onur Akay, "Karahan Çantay, Sibel Can ile tek gecelik ilişki yaşadığını söylemişti" itirafıyla şoke etti. 
Sibel Can’dan olay Karahan Çantay hamlesi! 1995'te Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçilen Karahan Çantay'ın vefatı sonrası Twitter'da çok konuşulan şarkıcı Sibel Can'dan şaşırtan bir hamle geldi.
Karahan Çantay'ın cenazesi memleketinde toprağa verilecek Türkiye'nin ilk erkek güzeli olarak 1995 yılında seçilen ve büyük bir çıkış elde eden Karahan Çantay, Tayland'da motosiklet kazası geçirerek hayatını kaybetti.
Karahan Çantay'ın vefatının ardından Sibel Can ve Hakan Ural'a büyük tepki Yaşamını sürdürdüğü Tayland'da elim bir trafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman 90'lı yılların ünlü erkek mankeni Karahan Çantay'ın vefatının ardından Twitter'da Sibel Can ve eski eşi Hakan Ural'a çok sert eleştiriler yöneltildi.