Sibel Can


BUKET AYDIN, EMİR SARIGÜL’DEN ÇOCUK MU ALDIRDI?
BUKET AYDIN, EMİR SARIGÜL’DEN ÇOCUK MU ALDIRDI? "Al Sana Haber" masasında Buket Aydın ile ilgili bir gerçeği, ünlülerin kara kutusu Seyhan Soylu ifşa etti.
Ünlü isimler bayramda paraya para demeyecek
Ünlü isimler bayramda paraya para demeyecek Ünlülerin Kurban Bayramı konserlerinden alacağı ücret dudak uçuklattı.
Pınar Eliçe Serdar Ortaç ile ilgili gerçeği yıllar sonra açıkladı!
Pınar Eliçe Serdar Ortaç ile ilgili gerçeği yıllar sonra açıkladı! Beyaz TV'de ekrana gelen "Beyaz Magazin" programında ünlü sanatçı Pınar Eliçe; içten, samimi ve dobra yorumlarıyla hayranlık uyandırıyor.
EMİR SARIGÜL'DEN SİBEL CAN'A DARP!
EMİR SARIGÜL'DEN SİBEL CAN'A DARP! Uzun yıllardır Sibel Can ile bir dargın bir barışık birliktelik yaşayan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün çapkınlıkları ile magazin gündeminden düşmeyen playboy oğlu Emir Sarıgül hakkında ortaya atılan şok iddia magazin dünyasını karıştıracak.
Ebru Gündeş yaz sezonunda bir servet kazanacak
Ebru Gündeş yaz sezonunda bir servet kazanacak Türkiye'nin en çok kazanan kadın solistleri yaz sezonu boyunca Antalya'daki bir otelde sahne almak için el sıkıştı.
Seyhan Soylu: "Karahan Çantay beni kıskandırmak için Sibel Can'la birlikte oldu"
Seyhan Soylu: "Karahan Çantay beni kıskandırmak için Sibel Can'la birlikte oldu" Seyhan Soylu'nun "Al Sana Haber" programında merhum Karahan Çantay ve şarkıcı Sibel Can ile ilgili açıklamaları gündem yarattı.
Gülşen'in sahne fiyatı 400 bin TL'ye yükseldi
Gülşen'in sahne fiyatı 400 bin TL'ye yükseldi Pandemi yasaklarının neredeyse kalkmasıyla salgın boyunca sahneye çıkamayan sanat dünyası, 2022 yılını fırsata çevirdi...