Sıla Doğu


Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı
Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12'si tutuklandı.
"Dilan Polat ve Sıla Doğu adliyede birbirine girdi" iddiası!
"Dilan Polat ve Sıla Doğu adliyede birbirine girdi" iddiası! Dilan Polat ve Sıla Doğu'nun adliyede ifadelerinin alınmasını beklerken birbirlerine girdiği iddia edildi.
Dilan Polat ve Engin Polat tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi
Dilan Polat ve Engin Polat tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi Kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 16'sı tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. 2 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmak üzere hakimliğe sevk edildi.
İfadeleri alınan Polat çiftinin adliyeye sevki sırasında dikkat çeken detaylar
İfadeleri alınan Polat çiftinin adliyeye sevki sırasında dikkat çeken detaylar Dilan ve Engin Polat çiftinin aralarında bulunduğu 18 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında otobüse binen Sıla Doğu'nun kolundaki plastik kelepçeyi çıkardığı görüldü.
Polat çifti operasyonunda 18 kişi sağlık kontrolünden geçirildi
Polat çifti operasyonunda 18 kişi sağlık kontrolünden geçirildi Dilan ve Engin Polat çifti ile gözaltına alınan toplam 24 şüpheliden 18'inin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Dilan Polat ve eşi Engin Polat gözaltına alındı
Dilan Polat ve eşi Engin Polat gözaltına alındı Kara para aklama iddiasıyla gündemde olan Dilan Polat ile eşi Engin Polat, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.
Polat çifti hakkında 'Suç örgütü kurup servet kazandılar' iddiası!
Polat çifti hakkında 'Suç örgütü kurup servet kazandılar' iddiası! Vergi kaçırdıkları ve kara para akladıkları iddialarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomenleri Dilan ve Engin Polat çiftinin tüm mal varlığına el konuldu. Ayrıca yurtdışına çıkış yasağı da getirildi.