Sıla

Sıla ve Hazer Amani İtalya turuna çıktı Ahmet Kural ve sevgilisi Avukat Gizem Çağla Çelik'in evlilik kararı aldığı yönünde çıkan haberlerin ardından, Sıla ve Hazer Amani'nin de evleneceği iddia edildi.
Hazer Amani aşkı Sıla'ya yaramadı! Şarkıcı Sıla, aylar önce bir otomobilde sarmaş dolaş görüntülendiği ünlü şef Hazer Amani ile aşk yaşadığını itiraf etmiş; "Keyfim çok yerinde. Kendimi hiç bu kadar dinç hissetmemiştim. Güzel bir şey yaşıyorum" demişti. Hazer Amani'ni 5 yıllık evliliğini bitirip Sıla'nın evine taşındı söylenmişti.
Sıla ve Hazer Amani imam nikahı mı kıydı? Şarkıcı Sıla ve televizyonda şöhreti yakalayan Şef Hazer Amani imam nikahı mı kıydı?
Davut Güloğlu - Sıla Gençoğlu buluşması! Üç sene önce birbirleri hakkında demedikleri kalmayan ve mahkemelik olan Davut Güloğlu ile Sıla, Sapanca'da komşu olmuşlar.
Sıla ve Hazer Amani çifti görüntülenmemek için uğraş verdi Bodrum Antik Tiyatro'da konser veren Sıla Gençoğlu’nu, sevgilisi Hazer Amani yalnız bırakmadı. Konser alanına gelmeyen Amani, ünlü şarkıcıyı kulisten dinlemeyi tercih etti.
Çeşme'de Sıla ile bayram coşkusu Açıkhava konserlerinde hayranları ile buluşmaya devam eden Sıla, Kurban Bayramı'nın 3. günü Çeşme Amfi Tiyatro’da sahneye çıktı. Konserde, alanı saatler öncesinden dolduran dinleyiciler her şarkısında Sıla’ya eşlik etti.
Sıla Ayvalık'ta sahne aldı Ünlü şarkıcı Sıla, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde sahne aldı.