Sıla

Sıla yılbaşında neden sahne almayacak? Sıla, 2020’yi sevgilisi Hazar Amani ve ailesiyle karşılamak için sahne almayacağını açıkladı.
Sıla - Hazer Amani çiftinden herkesi şaşırtan karar! Aşklarını artık kameralardan saklamayan ve bir süredir evlenecekleri yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen şarkıcı Sıla ile şef Hazer Amani cephesinden herkesi şaşırtan bir karar geldi.
Hazer Amani'den konuşulacak Sıla açıklamaları Yeni mekanının açılışını ve doğum gününü birlikte kutlayan ünlü şef Hazer Amani'den konuşulacak açıklamalar...
Sıla, Efe Bahadır'ın nişanına neden katılmadı? Şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçen Eylül'de Instagram'dan yaptığı paylaşımla yıllardır birlikte çalıştığı müzisyen dostu Efe Bahadır'la yollarını ayırdıklarını duyurmuştu.
Murat Cemcir'den Sıla sorusuna tedirgin yanıt Murat Cemcir geçtiğimiz akşam bir arkadaşıyla objektiflere yansıdı.
Sıla, şef sevgilisinin dudaklarına yapıştı Şarkıcı Sıla ve ünlü şef Hazer Amani; İstanbul Havalimanı’nda romantik dakikalar yaşadı.
Sıla-Hazer Amani nikah tarihi mi aldı? Sıla ve sevgilisi ünlü şef Hazer Amani'nin geçtiğimiz pazar günü evlenecekleri, düğün yerinin de belli olduğu yazılmıştı.