Sıla

Gönül Yazar'dan Sıla'ya evlilik nasihatleri 'Taş Bebek' lakaplı sanatçı Gönül Yazar, Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz bestekarı Selahattin Pınar’ın ölümünün 60’ıncı yılında düzenlenen anma gecesine katıldı.
Sıla'dan konuşulacak Demet Akalın açıklaması ‘Hedda Gabler’ adlı tiyatro oyununun prömiyeri geçtiğimiz akşam yapıldı. Geceye birçok ünlü isim katılırken Sıla ve Hazer Amani çifti de oradaydı. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sıla, hakkındaki tüm iddialara yanıt verdi.
Sıla'dan hamilelik iddiasına net yanıt! Sıla Gençoğlu-Hazer Amani çifti, 13 Ocak'ta dünyaevine girmişti.
Şef Danilo'dan Hazer Amani ve Sıla açıklaması İtalyan şef Danilo Zanna, ünlü şarkıcılar Demet Akalın ile Sıla Gençoğlu arasında yaşanan ve kendi isminin de geçtiği 'takipten çıkarma' krizi ile ilgili konuştu.
Sıla ve Demet Akalın'ın takip krizi Hazer Amani'ye soruldu Sosyal medya hesabında genel bir temizliğe giden Sıla'nın arkadaşı Demet Akalın'ı takipten çıkarması çok konuşulmuştu. İkili arasındaki takip meselesi son buldu.
Hazer Amani'den bebek sorusuna flaş yanıt! Şarkıcı Sıla ile ünlü şef Hazer Amani, 13 Ocak'ta nikah masasına oturmuştu. Düğünün jet hızıyla olmasının ardından ortaya atılan bebek iddiaları sonrası Amani'den ilk açıklama geldi.
Sıla, Demet Akalın'ı tek kalemde sildi! Sıla bir dönem arasından su sızmadığı Demet Akalın'ı sosyal medya hesabından sildi.