Sıla

Sıla Mannheim konserinde Zeynep Avcı'yla düet yaptı
Sıla Mannheim konserinde Zeynep Avcı'yla düet yaptı Türk pop müziğinin güçlü kadın sanatçılarından Sıla önceki gün Almanya’nın Mannheim kentinde muhteşem bir konser verdi.
Sıla ve İlker Kaleli soğuk suya daldı!
Sıla ve İlker Kaleli soğuk suya daldı! Sıla ve İlker Kaleli çifti Bodrum'a gitti. İkili soğuk havaya aldırmadan saatlerce denize girdi. Aşıklar suyun içinde aşka gelip sarılıp öpüştü. Bir süre yüzdükten sonra da çıktılar.
Mabel Matiz: "Kekemeden pop star yarattım"
Mabel Matiz: "Kekemeden pop star yarattım" Mabel Matiz, Açıkhava Tiyatrosu'nda bu sezonun son konserini verdi.
İlker Kaleli ve Sıla'nın balkon keyfi
İlker Kaleli ve Sıla'nın balkon keyfi İlker Kaleli ve Sıla sürpriz bir aşka imza atmış, yazı Bodrum’da kiraladıkları villada geçirmişlerdi. İlker Kaleli bu havuzlu evin bahçesinde görüntülendiğinde aşk da belgelenmişti.
Sıla'dan sezona hızlı başlangıç
Sıla'dan sezona hızlı başlangıç Sıla pandemi nedeniyle yaklaşık iki yıldır uzak kaldığı konser maratonuna hızlı başladı.
Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti
Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti Şarkıcı Sıla'nın büyük aşk yaşadığı aktör İlker Kaleli'nin Rumelihisarı’ndaki evine yerleştiği ortaya çıktı.
Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu
Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu Türk pop müziğinin en sevilen kadın sanatçılarından Sıla, çok uzun bir aranın ardından konser serisine başladı.