Sıla

Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti
Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti Şarkıcı Sıla'nın büyük aşk yaşadığı aktör İlker Kaleli'nin Rumelihisarı’ndaki evine yerleştiği ortaya çıktı.
Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu
Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu Türk pop müziğinin en sevilen kadın sanatçılarından Sıla, çok uzun bir aranın ardından konser serisine başladı.
Sıla'nın 22 aylık sahne hasreti İzmir'de son bulacak
Sıla'nın 22 aylık sahne hasreti İzmir'de son bulacak Ünlü şarkıcı Sıla sahnelere yarın memleketi İzmir’de geri dönüyor, ardından Türkiye'yi dolaşıyor.
Sıla evinin etrafını 10 metre çitle çevirdi
Sıla evinin etrafını 10 metre çitle çevirdi Şarkıcı Sıla, Marmaris’teki yazlığının önüne izinsiz iskele yaptıran Şahan Gökbakar gibi evinin çevresine müdahalede bulundu. Sıla, Bodrum’daki villasının etrafını 10 metre çitle çevirince önü kapanan otelin yetkilileri şikayetçi oldu.
Sıla ve İlker Kaleli'nin aşk tatili
Sıla ve İlker Kaleli'nin aşk tatili Bu yılın sürpriz aşıkları Sıla ve İlker Kaleli, Bodrum tatillerini sürdürüyor. Çift, önceki gün Bitez'de objektiflere takıldı.
Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli'ye aynı hamleyle karşılık verdi!
Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli'ye aynı hamleyle karşılık verdi! İlker Kaleli, 2018’de ayrıldığı Burçin Terzioğlu’nu üç yıl aradan sonra geçtiğimiz hafta Instagram’dan silmişti. Ancak Terzioğlu, eski aşkını takip etmeye devam ediyordu.
Flaş!.. Ahmet Kural cezaevine mi giriyor?
Flaş!.. Ahmet Kural cezaevine mi giriyor? Eski sevgilisi Sıla'yı darp ettiği gerekçesiyle üç suçtan toplam 1 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Ahmet Kural, hakkında verilen karar için İstinaf Mahkemesi’ne başvurmuştu. Yapılan yargılamada Ahmet Kural’ın cezası belli oldu. Yeniden yargılanan Kural, bu kez de aynı cezaya çarptırıldı.