Sıla

İlker Kaleli - Sıla aşkında flaş gelişme Geçen yıl Ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da boşanmıştı. Pandemi dönemini Bodrum’da geçirmeyi tercih eden şarkıcının, kalbini oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdı.
Sıla ile İlker Kaleli aşk yaşıyor iddiası! Geçen yıl Ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da boşanmıştı.
Hazer Amani şimdi de film artisti oldu Şarkıcı Sıla ile fırtınalı evliliği sona eren ünlü şef Hazer Amani, bu kez de oyunculuğa göz kırptı.
Erol Evgin'den albüm sürprizi Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin “Altın Düetler” ve “Altın Düetler 2” albümlerinin gördüğü büyük ilginin ardından “Sevdiklerim” isimli yeni albümüyle müzikseverlerle buluştu.
Ahmet Kural’ın 5 yıla kadar hapsi istendi Şarkıcı Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı gerekçesiyle verilen hapis cezasının bozulmasının ardından oyuncu Ahmet Kural yeniden yargılandı. Savcı, Kural'ın 'basit yaralama, tehdit ve hakaret' suçlarından 1 yıl 1 aydan 5 yıla kadar hapsini talep etti.
Sıla'dan konuşulacak Hazer Amani atağı! 2020 yılında evlenip sürpriz bir kararla 2021 yılında boşanma kararı alan ünlü çift dostça ayrıldıklarını söylemiş basına daha fazla açıklama yapmamıştı.
Hazer Amani'den Sıla'ya dövmeli mesaj Ocak 2020’de nikah masasına oturan Hazer Amani ile Sıla 10 ayda ayrılmış, önceki gün de boşanmışlardı.