Sıla


Hazer Amani'den eşi Sıla'yla dudak dudağa paylaşım Ünlü şef Hazer amani şarkıcı Sıla Gençoğlu ile pazartesi günü sade bir tören ile dünyaevine girdi. Çift, nikah sonrası Nişantaşı'nda bir mekanda 100'e yakın dostlarının katıldığı bir kutlama ile geceye devam etti.
Sıla ve Hazer Amani balayına çıktı Şarkıcı Sıla ve geçtiğimiz gün nikah masasına oturduğu eşi Hazer Amani balayı için İtalya'ya uçtu.
Efe Bahadır, Sıla'nın düğününe katılmadı mı? Şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçen Eylül'de Instagram'dan yaptığı paylaşımla yıllardır birlikte çalıştığı müzisyen dostu Efe Bahadır'la yollarını ayırdıklarını duyurmuştu.
Sıla ve Hazer Amani'den evlilik sonrası ilk paylaşım! Şarkıcı Sıla ve ünlü şef Hazer Amani, iki gün önce nikah masasına oturdu. Ünlü çiftten düğün sonrası ilk paylaşım geldi.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Sıla'nın düğününe katıldı Sıla ve Hazer Amani’nin düğününe katılanlar arasında Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti de vardı.
Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani evlendi Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani bugün dünya evine girdi.
Sıla: "10 tane gelinlik giyeceğim" Bu akşam ünlü şef Hazer Amani ile evlenecek olan şarkıcı Sıla, 10 tane gelinlik giyeceğini söyledi.