Sıla


Sıla ve Hazer Amani'nin nikah tarihi! Sıla ve Hazer Amani çiftinin nikah tarihi belli oldu.
Hazer Amani'den evlilik sorusuna flaş yanıt! Şef Hazer Amani ile ünlü şarkıcı Sıla'nın Ocak ayının ikinci haftasında evlenecekleri iddia edilmişti.
Sıla yine saç değişikliğine mi gitti? 2020'nin ilk ayında sevgilisi Hazer Amani ile nikah masasına oturmaya hazırlandığı söylenen şarkıcı Sıla'dan esprili bir paylaşım geldi.
Hazer Amani ve Sıla'nın nikah sonrası planı belli oldu! Bir yıldır aşk yaşayan Sıla ile Şef Hazer Amani Ocak ayının ikinci haftasında evlilik kararı almıştı.
Sıla ve Hazer Amani Roma'da evleniyor Şarkıcı Sıla ve ünlü şef Hazer Amani'nin Ocak ayının ikinci haftasında Roma'da evlenecekleri iddia edildi... Düğün ünlü çifte 130 bin liraya mal olacak...
Sıla: "Şeref duydum, çocukluk kahramanım" Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, Kerki - Solfej’in düzenlediği “Erol Evgin 50. Yıl Konserleri” Türkiye turnesinin finalini geçtiğimiz akşam Ankara Congresium sahnesinde verdiği konserle yaptı. Evgin'e sahnede şarkıcı Sıla da eşlik etti.
Sıla'nın uykusunu kaçıran heyecan! Şarkıcı Sıla, Maslak Volkswagen Arena’da sahneye çıktı. Yoğun ilgiyi gören şarkıcı “Dün akşam nasıl uyudum, nasıl uyandım bilmiyorum" dedi.