Sıla


Sıla'nın makyajsız fotoğrafı Berrak'a benzetildi Sanatçı Sıla, Instagram’da makyajsız ve mimikli bir fotoğrafını paylaşarak takipçilerini biraz eğlendirmek istediyse de 'Sıla kime benzedi?' tartışmasına yol açtı.
Hazer Amani'den 'Dükkanı kapattı' iddiasına yanıt Şef Hazer Amani, geçtiğimiz aylarda Bebek'te 1 milyon TL yatırım yapıp lüks bir mekan açmıştı. Aylık 45 bin TL kira ödediği dükkanını kapatmak zorunda kaldığı ve moralinin bir hayli bozuk olduğu iddia edilen Amani'den açıklama geldi.
Sıla ve Hazer Amani'den mutluluk pozları Hazer Amani, eşi Sıla ile pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Amani'nin "Mutlu aile fotoğrafı" notuyla yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni ve yorum aldı.
Sıla'dan sıfır makyaj paylaşım Karantina günlerini şef eşi Hazer Amani ile yemek videoları çekerek geçiren Sıla, sıfır makyaj akımına uydu.
Sıla bebeğini mi düşürdü? Şarkıcı Sıla, sağlık sorunları yaşadığını duyurarak; "Dipçik gibiyken bir anda yığıldım" ifadelerini kullanmıştı.
Sıla sevenlerini korkuttu! Şarkıcı Sıla, sağlık sorunları yaşadığını duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Dipçik gibiyken bir anda yığıldım" ifadelerini kullandı.
Hazer Amani'yi gören Sıla'yı soruyor! 1.5 ay önce Bebek’te restoran açan Hazer Amani’yi eşi Sıla uyarmıştı. Sıla haklı çıktı.