Sıla


Şarkıcı Sıla'dan herkesi üzen haber
Şarkıcı Sıla'dan herkesi üzen haber Yoğun bir konser maratonuna sahip olan başarılı şarkıcı Sıla, 10 Mayıs'ta talihsiz bir kaza yaşadı. Düşerek köprücük kemiğini taşa çarpan Sıla, konserlerini iptal etmek zorunda kaldı.
Sıla'nın merakla beklenen albümü bugün çıktı
Sıla'nın merakla beklenen albümü bugün çıktı Türk Pop Müziği’nin en sevilen kadın sanatçılarından Sıla Gençoğlu’nun yeni albümü ‘Şarkıcı’ bugün tüm dijital platformlarda yayınlandı.
Sıla'nın yeni klibini iki günde 1 milyon kişi izledi
Sıla'nın yeni klibini iki günde 1 milyon kişi izledi Sıla'nın bu cuma günü çıkacak yeni albümünün ilk klibi olan 'Şarkıcı' iki günde 1 milyon kişi tarafından izlendi.
Sıla'nın 'Şarkıcı'sı ses getirdi
Sıla'nın 'Şarkıcı'sı ses getirdi Sıla’nın altı yıl aradan sonra sevenleriyle buluşacağı yeni albümü Sony Müzik Türkiye etiketiyle yola çıktı.
Sıla'dan İlker Kaleli'ye: "Sen bana bu hayatın kıyağısın!"
Sıla'dan İlker Kaleli'ye: "Sen bana bu hayatın kıyağısın!" Sıla, sevgilisi İlker Kaleli'nin doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Ünlü şarkıcı, Kaleli'ye, "Sen bana bu hayatın kıyağısın!" sözleriyle seslendi.
Sıla gitarını sırtlayıp yola koyuldu
Sıla gitarını sırtlayıp yola koyuldu Bayram tatilini çalışarak geçirecek olan isimlerden biri de Sıla.
Sıla ile İlker Kaleli'nin kederli günü
Sıla ile İlker Kaleli'nin kederli günü Sıla, sevgilisi İlker Kaleli ile birlikte geçtiğimiz akşam Rumelihisarı'nda görüntülendi. Keyifsiz halleriyle dikkat çeken ünlü çift, basın mensuplarının soruları karşısında sessiz kaldı.