Sıla


Sıla-Ahmet Kural davasında karar çıktı Oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu darp, hareket ve tehdit ettiği gerekçesiyle 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.
İlker Kaleli'den Burçin Terzioğlu'na 3 yıl sonra veda İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu’nun 3.5 yıl süren birliktelikleri, 2018 yılında bitmişti.
Ahmet Kural-Sıla davasında dinlenen tanıktan şok eden ifade Oyuncu Ahmet Kural’ın müzisyen Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği iddiasıyla yargılandığı davada dinlenen tanık Ç.Y., "Sesleri net bir şekilde duyduk. Sıla 'Yapma' diye bağırıyordu. Ahmet Kural, ‘Seni öldürürüm. O...sun. Dayak istiyorsun sen' dedi" iddiasında bulundu.
Ahmet Kural - Sıla davasında bomba gelişme! Şarkıcı Sıla'nın 'kamuoyunu yanıltılması için' olduğunu söyleyerek, kendisini darp ettikten sonra Ahmet Kural'ın avukatı tarafından yayınlanan videoya yönelik yaptığı şikâyet, savcılık tarafından 'suç' olarak kabul edilmedi.
Sıla, İlker Kaleli'ye yaş gününde şiir yazdı Ünlü popçu Sıla ile oyuncu İlker Kaleli geçtiğimiz günlerde aşkını ilan etmişti. Ünlü çift beraber çektirdikleri ilk romantik pozlarını ise sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmıştı.
Sıla ve İlker Kaleli motosiklette görüntülendi Hazer Amani ile boşanmasının ardından oyuncu İlker Kaleli’yle yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sıla, sevgilisiyle tatil yaptıkları Bodrum’da dün ilk kez objektiflere yansıdı.
Hazer Amani'den olay yaratacak Sıla açıklaması! Şef Hazer Amani, şu sıralar oyuncu İlker Kaleli ile fırtınalı bir aşk yaşayan eski eşi Sıla sorulunca bomba açıklamalarda bulundu.