Sıla


Hazer Amani'den Sıla sorularına flaş yanıtlar!
Hazer Amani'den Sıla sorularına flaş yanıtlar! Ünlü şef Hazer Amani, önceki akşam sevgilisi Sıla’yı izlemek üzere geldiği Harbiye Açıkhava’da objektiflere yansıdı. Konsere dakikalar kala protokoldeki yerini alan Amani; ilişkilerinin çok iyi gittiğini söyledi.
Sıla ve Hazer Amani’den aylar sonra ilk fotoğraflar
Sıla ve Hazer Amani’den aylar sonra ilk fotoğraflar Şarkıcı Sıla ve Şef Hazer Amani aylar önce bir arabanın arka koltuğunda samimi bir şekilde görüntülenmiş ve uzun süre konuşulmuştu.
Şarkıcı Sıla'yı uyutmayan heyecan!
Şarkıcı Sıla'yı uyutmayan heyecan! Sevilen besteci ve şarkıcı Sıla, 7 günlük Harbiye maratonuna start verdi.
Hazer Amani'nin duyamadığı sorular
Hazer Amani'nin duyamadığı sorular Televizyonda şöhreti yakalayan ünlü şef Hazer Amani, bir süredir aşk yaşadığı şarkıcı Sıla ile evleneceği yönündeki soruları duymamazlıktan geldi.
Sıla'dan flaş ayrılık açıklaması!
Sıla'dan flaş ayrılık açıklaması! Şarkıcı Sıla Gençoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yıllardır birlikte çalıştığı müzisyen dostu Efe Bahadır'la yollarını ayırdıklarını duyurdu.
Sıla ve Hazer Amani İtalya turuna çıktı
Sıla ve Hazer Amani İtalya turuna çıktı Ahmet Kural ve sevgilisi Avukat Gizem Çağla Çelik'in evlilik kararı aldığı yönünde çıkan haberlerin ardından, Sıla ve Hazer Amani'nin de evleneceği iddia edildi.
Hazer Amani aşkı Sıla'ya yaramadı!
Hazer Amani aşkı Sıla'ya yaramadı! Şarkıcı Sıla, aylar önce bir otomobilde sarmaş dolaş görüntülendiği ünlü şef Hazer Amani ile aşk yaşadığını itiraf etmiş; "Keyfim çok yerinde. Kendimi hiç bu kadar dinç hissetmemiştim. Güzel bir şey yaşıyorum" demişti. Hazer Amani'ni 5 yıllık evliliğini bitirip Sıla'nın evine taşındı söylenmişti.