Sıla


Sıla-Hazer Amani evliliği bitiyor mu? Şarkıcı Sıla, uzun bir aradan sonra gecelerde görüntülendi. Sıla, Hazer Amani'yle boşanacakları iddialarına yanıt vermedi.
Hazer Amani Bebek'i birbirine kattı! Şarkıcı eşi Sıla Gençoğlu ile kıskançlık tartışması yüzünden kriz yaşadığı iddia edilen ünlü şef Hazer Amani dün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Sıla - Hazer Amani evliliğinde neler oluyor? İlişkileri gibi evlilikleri de sürpriz bir şekilde gerçekleşen Sıla ve Hazer Amani arasında neler oluyor? Ünlü çiftin evliliğinde kara bulutlar mı dolaşıyor?
Sıla'dan takipçilerini heyecanlandıran paylaşım Şarkıcı Sıla Gençoğlu sosyal medya hesabından müzik stüdyosunda çekilmiş fotoğraflarını paylaştı ve takipçilerine yeni projenin müjdesini verdi.
Sıla'dan konuşulan Sezen Aksu paylaşımı Şarkıcı Sıla, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni yaşına giren Sezen Aksu'nun doğum gününü kutladı.
Sıla: "Boş bırakırsan ya davulcuya ya zurnacıya" Sosyal medyada kadın kullanıcıların başlattığı akıma dahil olan Sıla attığı tweetle dikkat çekti ve gündemi yakından takip ettiğini gösterdi.
Hazer Amani'den flaş bebek açıklaması! Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun eşi Hazer Amani, önceki gün ortağı olduğu Bebek’teki mekandaydı. Ünlü şef, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.