Sıla


Şarkıcı Sıla'dan anlamlı hareket İlker Kaleli ile aşkları dolu dizgin devam ünlü şarkıcı Sıla, organlarını bağışladığını duyurdu.
Sıla'dan İlker Kaleli'ye duygulandıran teşekkür Ünlü şarkıcı Sıla, yeni single'ını müzikseverlerle buluşturdu. Sıla, bu süreçte kendisine destek olan oyuncu sevgilisi İlker Kaleli'ye teşekkür etti ve duygusal bir mesaj yayınladı.
Gözde Kansu kalbini genç oyuncuya kaptırdı 41 yaşındaki oyuncu Gözde Kansu'nun iki yıl sonra yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi.
Sıla'nın şarkıcı kuzeninden olay sözler Müzikal kariyerinde kuzeni Sıla Gençoğlu'nun etkisi olduğunu ama bu süreçte yeterince arkasında durmadığını dile getiren Nilsu Şirin, duygularını konuşulacak sözlerle dile getirdi.
Sıla ve İlker Kaleli'nin aşkının ilk meyvesi Sanatçı Sıla bu yaz yeni bir aşka yelken açtığı İlker Kaleli ile geçtiğimiz günlerde stüdyoya girmişti. Yeni şarkısıyı birlikte hazırlamışlardı.
Sıla Mannheim konserinde Zeynep Avcı'yla düet yaptı Türk pop müziğinin güçlü kadın sanatçılarından Sıla önceki gün Almanya’nın Mannheim kentinde muhteşem bir konser verdi.
Sıla ve İlker Kaleli soğuk suya daldı! Sıla ve İlker Kaleli çifti Bodrum'a gitti. İkili soğuk havaya aldırmadan saatlerce denize girdi. Aşıklar suyun içinde aşka gelip sarılıp öpüştü. Bir süre yüzdükten sonra da çıktılar.