Sıla


Sıla'dan İlker Kaleli'yle beraberliği hakkında itiraf: "İmzalar atıldı"
Sıla'dan İlker Kaleli'yle beraberliği hakkında itiraf: "İmzalar atıldı" Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla, özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu. "Birbirimizin hayatında iyi bir döneme denk geldik" diyen ünlü şarkıcı, 'evlilik' sorularına "Böyle çok mutluyuz. İmzalar kalbe atıldı!" yanıtını verdi.
Sıla sevenleriyle hasret giderdi
Sıla sevenleriyle hasret giderdi Sıla, 3 yıl sonra Harbiye Açıkhava’da KerkiSolfej organizasyonun gerçekleştirdiği konserde sahneye çıktı.
Sıla 3 günde 10 bin kişiye ulaştı
Sıla 3 günde 10 bin kişiye ulaştı Geçtiğimiz yazın en çok biletli konser veren sanatçılarından Sıla, sahne maratonuna hız verdi.
Sıla Anadolu turnesine çıktı
Sıla Anadolu turnesine çıktı Geçtiğimiz yaz, Ege turu ile en çok biletli konser veren sanatçılardan olan Sıla, Bodrum, Çeşme, Altınoluk, Marmaris olmak üzere Ege’nin açıkhava sahnelerinde yeni şarkılarını yüzbinlerle buluşturmuştu.
Sıla'nın Velhasıl'ı 10 milyon oldu
Sıla'nın Velhasıl'ı 10 milyon oldu Sıla Gençoğlu'nun 14 şarkılık 'Şarkıcı' albümü, single yayınlama trendinin öne çıktığı müzik dünyasına hareket getirdi.
Covid'i atlatan Sıla'nın sahne maratonu sürüyor
Covid'i atlatan Sıla'nın sahne maratonu sürüyor Geçtiğimiz haftalarda Corona virüse yakalanan şarkıcı Sıla, hastalığı atlatıp kendini işlerine verdi.
Zeynep Avcı'dan sonbahar sürprizi
Zeynep Avcı'dan sonbahar sürprizi İlk olarak Sıla imzalı yayınladığı "Çığ" şarkısının ardından, Tan Taşçı’nın en sevilen şarkılarından "Yalan"ı stüdyoda seslendirerek O Ses Almanya’da yakaladığı başarıyı daha da yukarıya taşıyan Zeynep Avcı yepyeni bir şarkıyla daha müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.