Sıla


Bige Önal'ın yaralı kalbini Umut Evirgen mi tamir ediyor?
Bige Önal'ın yaralı kalbini Umut Evirgen mi tamir ediyor? Meslektaşı Aras Bulut İynemli ile evliliğe giden beraberlikleri aniden son bulan Bige Önal'ın, bayramda Umut Evirgen ile birlikte Sıla'nın programını izlemesi kafa karıştırdı.
Ünlü çiftler depremzede çocukların eğitimi için bir araya geldi
Ünlü çiftler depremzede çocukların eğitimi için bir araya geldi İlker Kaleli ile sevgilisi Sıla Gençoğlu’nun üç depremzede çocuğun bütün eğitim masrafını üstlenmesinden 'Bir Elimden Sen Tut' adlı proje doğdu. Söz konusu proje, Berfu Yenenler-Eser Yenenler çiftinin de dahil olmasıyla daha da güçlendi.
Sanatçı Sıla Kanada'da konser verdi
Sanatçı Sıla Kanada'da konser verdi Türk Pop Müziği'nin en ünlü kadın sanatçılarından Sıla Gençoğlu, Kanada Toronto'da dünya starlarını ağırlayan ünlü Massey Hall'de sahneye çıktı. 2.750 kişilik dev salonu dolduran sanatçı, dinmeyen alkışlar üzerine yeniden Kanada'ya gelme sözü verdi.
Sıla: ''Hayatın yükünü birlikte kaldırmak için buradayız''
Sıla: ''Hayatın yükünü birlikte kaldırmak için buradayız'' Sanatçı Sıla, deprem bölgesine destek için ''Bir Kira Bir Yuva'' kampanyası kapsamında önce gece Ankara Congresium'da sahneye çıktı. Sanatçının konserin başında yaptığı duygulu konuşması alkış ve gözyaşlarıyla dinlendi.
'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek
'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından yaralar sarılmaya çalışılıyor.
Erol Evgin'den sevenlerine 'Sevdiklerim' sürprizi
Erol Evgin'den sevenlerine 'Sevdiklerim' sürprizi Ünlü sanatçı Erol Evgin, “Sevdiklerim” albümünün gördüğü ilginin ardından, sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını yorumladığı, serinin ikinci albümü “Sevdiklerim 2” ile müzikseverlerle buluştu.
Sıla'nın baba özlemi dinmiyor
Sıla'nın baba özlemi dinmiyor Sıla kaybettiği babası Şükrü Gençoğlu'yla ilgili duygusal bir yazı kaleme aldı.