Sıla

Sıla ile İlker Kaleli aşk yaşıyor iddiası!
Sıla ile İlker Kaleli aşk yaşıyor iddiası! Geçen yıl Ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da boşanmıştı.
Hazer Amani şimdi de film artisti oldu
Hazer Amani şimdi de film artisti oldu Şarkıcı Sıla ile fırtınalı evliliği sona eren ünlü şef Hazer Amani, bu kez de oyunculuğa göz kırptı.
Erol Evgin'den albüm sürprizi
Erol Evgin'den albüm sürprizi Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin “Altın Düetler” ve “Altın Düetler 2” albümlerinin gördüğü büyük ilginin ardından “Sevdiklerim” isimli yeni albümüyle müzikseverlerle buluştu.
Ahmet Kural’ın 5 yıla kadar hapsi istendi
Ahmet Kural’ın 5 yıla kadar hapsi istendi Şarkıcı Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı gerekçesiyle verilen hapis cezasının bozulmasının ardından oyuncu Ahmet Kural yeniden yargılandı. Savcı, Kural'ın 'basit yaralama, tehdit ve hakaret' suçlarından 1 yıl 1 aydan 5 yıla kadar hapsini talep etti.
Sıla'dan konuşulacak Hazer Amani atağı!
Sıla'dan konuşulacak Hazer Amani atağı! 2020 yılında evlenip sürpriz bir kararla 2021 yılında boşanma kararı alan ünlü çift dostça ayrıldıklarını söylemiş basına daha fazla açıklama yapmamıştı.
Hazer Amani'den Sıla'ya dövmeli mesaj
Hazer Amani'den Sıla'ya dövmeli mesaj Ocak 2020’de nikah masasına oturan Hazer Amani ile Sıla 10 ayda ayrılmış, önceki gün de boşanmışlardı.
Sıla'yı darp ettiği iddia edilen Ahmet Kural yeniden yargılanacak
Sıla'yı darp ettiği iddia edilen Ahmet Kural yeniden yargılanacak İstinaf Mahkemesi, Sıla'yı darp ettiği iddiasıyla üç ayrı suçtan 16 ay 20 gün hapis cezası alan Ahmet Kural ile ilgili yerel mahkemenin verdiği kararı bozdu.