Sıla

Mabel Matiz: "Kekemeden pop star yarattım"
Mabel Matiz: "Kekemeden pop star yarattım" Mabel Matiz, Açıkhava Tiyatrosu'nda bu sezonun son konserini verdi.
İlker Kaleli ve Sıla'nın balkon keyfi
İlker Kaleli ve Sıla'nın balkon keyfi İlker Kaleli ve Sıla sürpriz bir aşka imza atmış, yazı Bodrum’da kiraladıkları villada geçirmişlerdi. İlker Kaleli bu havuzlu evin bahçesinde görüntülendiğinde aşk da belgelenmişti.
Sıla'dan sezona hızlı başlangıç
Sıla'dan sezona hızlı başlangıç Sıla pandemi nedeniyle yaklaşık iki yıldır uzak kaldığı konser maratonuna hızlı başladı.
Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti
Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti Şarkıcı Sıla'nın büyük aşk yaşadığı aktör İlker Kaleli'nin Rumelihisarı’ndaki evine yerleştiği ortaya çıktı.
Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu
Sıla 663 gün sonra seyirciyle buluştu Türk pop müziğinin en sevilen kadın sanatçılarından Sıla, çok uzun bir aranın ardından konser serisine başladı.
Sıla'nın 22 aylık sahne hasreti İzmir'de son bulacak
Sıla'nın 22 aylık sahne hasreti İzmir'de son bulacak Ünlü şarkıcı Sıla sahnelere yarın memleketi İzmir’de geri dönüyor, ardından Türkiye'yi dolaşıyor.
Sıla evinin etrafını 10 metre çitle çevirdi
Sıla evinin etrafını 10 metre çitle çevirdi Şarkıcı Sıla, Marmaris’teki yazlığının önüne izinsiz iskele yaptıran Şahan Gökbakar gibi evinin çevresine müdahalede bulundu. Sıla, Bodrum’daki villasının etrafını 10 metre çitle çevirince önü kapanan otelin yetkilileri şikayetçi oldu.