Sıla ile büyük aşk yaşayan İlker Kaleli hakkında bomba gelişme

Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla, özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulunarak "Birbirimizin hayatında iyi bir döneme denk geldik. Çok mutluyuz. İmzalar kalbe atıldı!" yanıtını vermişti.

Sıla ile büyük aşk yaşayan İlker Kaleli hakkında bomba gelişme

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre İlker Kaleli önümüzdeki ay çekimleri başlayacak olan İspanyol dizisi 'La Pasion Turca'nın başrol oyuncusu oldu.

Uzun zamandır yapacağı proje merakla beklenen ünlü oyuncu İlker Kaleli önümüzdeki ay çekimleri başlayacak İspanyol dizisinin başrol oyuncusu olarak kamera karşısına geçiyor.

İspanyol Antenna 3 kanalının ‘La Pasion Turca’ adıyla çekeceği altı bölümlük dizide İlker Kaleli’nin partneri İspanya’nın dünyaca ünlü yıldızı Maggie Civantos oldu.

Inaki Penafiel’in yönetmenliğini üstleneceği dizinin 2,5 ay sürecek çekimleri kasımda İstanbul’da başlayıp Madrid’de devam edecek.

İlker Kaleli’nin Yaman adında bir antikacıyı, Maggie Civantos’un güzel sanatlar öğretmeni ve sanat tarihi araştırmacısı Olivia’yı oynadığı dizi Türkiye İspanya hattında geçen meacera, aksiyon ve tutkulu aşk konularını işliyor.

İlk etapta Avrupa ve tüm Amerika ülkelerinde yayınlanacak dizinin daha sonra dijital platformlar aracılığı ile diğer ülkelere ulaşması planlanıyor.

İlker Kaleli’nin uzun zamandır çekeceği yeni projesi merakla bekleniyordu.

Kaleli projenin başrolüne geçtiğimiz yaz bir çok oyuncuyla yapılan görüşmelerin ardından seçildi.