Sinan Oğan


Erol Mütercimler: "Sinan Oğan ve Ümit Özdağ ile konuştum" (Birinci video)
Erol Mütercimler: "Sinan Oğan ve Ümit Özdağ ile konuştum" (Birinci video) Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair yine çok çarpıcı yorumlarda bulundu.
Sinan Oğan: "Cumhurbaşkanı yardımcısı olabilecekken neden bakan olayım?"
Sinan Oğan: "Cumhurbaşkanı yardımcısı olabilecekken neden bakan olayım?" Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kitlesinin Erdoğan'ı mı Kılıçdaroğlu'nu mu destekleyeceği merak konusu olan Sinan Oğan New York Times'a konuştu. Sinan Oğan seçmen kitlesinin yüzde 70'inin kendisinin açıklayacağı kişiye oy vereceğini savundu.
‘Sinan Oğan, Kılıçdaroğlu’nu desteklemeye yakın’ iddiası!
‘Sinan Oğan, Kılıçdaroğlu’nu desteklemeye yakın’ iddiası! Sinan Oğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemeye yakın olduğu iddia edildi. Kulislerde konuşulanlara göre Sinan Oğan’a Göç Bakanlığı teklifi götürüldü.
Sinan Oğan ikinci tur tercihi için tarih verdi!
Sinan Oğan ikinci tur tercihi için tarih verdi! 14 Mayıs'ta yüzde 5'in üzerinde oy olarak seçimlerin kaderini etkileyen ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, ikinci turda hangi adaya destek vereceğine ilişkin kararını 19 Mayıs'ta kamuoyuna duyuracak.
Sinan Oğan'dan flaş açıklama: "Erdoğan da olabilir, Kılıçdaroğlu da"
Sinan Oğan'dan flaş açıklama: "Erdoğan da olabilir, Kılıçdaroğlu da" Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, CNN International’a yaptığı açıklamada, ikinci turda hangi adayı destekleyeceği yönündeki soruya "İstişarelerimiz bir iki gün daha devam edecek" yanıtını verdi.
AK Parti kulislerinde konuşulan Sinan Oğan planı
AK Parti kulislerinde konuşulan Sinan Oğan planı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin kıl payı kaybedilmesinin ardından ikinci tur planları üzerinde çalışmalara başlayan AK Parti'nin, ilk turda yüzde 5,17 alan Sinan Oğan’ın oyunun en az yarısını hedeflediği belirtiliyor.
Kemal Kılıçdaroğlu Sinan Oğan'la mı görüşecek? Flaş iddia
Kemal Kılıçdaroğlu Sinan Oğan'la mı görüşecek? Flaş iddia Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Ata İttifakı adayı Sinan Oğan ile görüşeceği belirtildi. CHP'nin görüşmeden umutsuz olduğu öne sürüldü.