Sırbistan


Sırbistan ile Kosova arasında seçim gerilimi
Sırbistan ile Kosova arasında seçim gerilimi 3 Nisan'da sandığa gitmeye hazırlanan Sırbistan, komşusu Kosova ile gerildi.
Filenin Sultanları final için Sırbistan'ın karşısına çıkıyor
Filenin Sultanları final için Sırbistan'ın karşısına çıkıyor A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2021 Avrupa Şampiyonası yarı finalinde bu akşam Sırbistan ile karşılaşacak.
İvana Sert 'Turizm elçisi' seçildi
İvana Sert 'Turizm elçisi' seçildi İvana Sert 30 Nisan’da sevgilisi Sezer Dermenci’yi Belgrad’a götürmüş, doğup büyüdüğü yerleri ve kentin tarihi yerlerini gezdirmişti.
İvana Sert oğlu ve sevgilisiyle tatilin tadını çıkarıyor
İvana Sert oğlu ve sevgilisiyle tatilin tadını çıkarıyor Güzel yıldız İvana Sert, Hıristiyanlığın en önemli bayramı kabul edilen Paskalya’yı fırsat bilip Sırbistan’da yaşayan annesi Nada Smiljkovic’i ziyarete gitti.
Emina Jahovic: "Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım"
Emina Jahovic: "Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım" Mustafa Sandal’ın “Pandemi nedeniyle maddi krizdeyim” diyerek tazminatın düşürülmesi için dava açmaya hazırlandığı Emina Jahovic, Sırp medyasına konuştu: "Krizde değil. 73 bin 680 euro alacağım var. Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım..."
İvana Sert müstakbel eşini ailesiyle tanıştırdı
İvana Sert müstakbel eşini ailesiyle tanıştırdı İvana Sert geçen yazdan beri aşk yaşadığı otelci Sezer Dermenci ile evlilik kararı almıştı.
Avrupa’da karantinaya isyan eylemleri
Avrupa’da karantinaya isyan eylemleri Corona virüs salgınının 3’üncü dalgasına girdiklerini açıklayan pek çok Avrupa ülkesinde uzun süredir karantina ve kısıtlamalarla yaşamaktan “isyan eden” vatandaşlar önceki gün geniş katılımlı protesto gösterileri düzenledi.