Sitare Akbaş


Sitare Akbaş'a Moskova'dan ödül
Sitare Akbaş'a Moskova'dan ödül Bugünlerde “Kırmızı Oda”nın Sare'si olarak ekrana gelen Sitare Akbaş performansıyla dikkat çekiyor.
Murat Dalkılıç'a babasının sağlık durumu soruldu
Murat Dalkılıç'a babasının sağlık durumu soruldu Murat Dalkılıç-Sitare Akbaş çifti, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Sitare Akbaş Murat Dalkılıç'ı hiç yalnız bırakmıyor
Sitare Akbaş Murat Dalkılıç'ı hiç yalnız bırakmıyor Popçu, Murat Dalkılıç'la sevgilisi Sitare Akbaş'ın ilişkisi artık farklı bir boyut kazandı.
Murat Dalkılıç'la aşk yaşayan Sitare Akbaş'tan konuşulacak haber
Murat Dalkılıç'la aşk yaşayan Sitare Akbaş'tan konuşulacak haber Son zamanlarda şarkıcı Murat Dalkılıç'la yaşadığı aşkla adından söz ettiren Sitare Akbaş cephesinden flaş haber...
Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç ayrıldı mı?
Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç ayrıldı mı? Son dönemde popülerliğinin düştüğü iddia edilen Murat Dalkılıç'ın sevgilisi hem bu iddialara hem de ayrılık iddialarına açıklık getirdi.
Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çifti hakkında flaş iddia!
Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çifti hakkında flaş iddia! Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin Bektaşi olduğu söylentisi kulislerde dolaşıyor.
Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş'tan yeni paylaşım
Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş'tan yeni paylaşım Bir süre sessizliklerini koruyan Murat Dalkılıç-Sitare Akbaş çifti, geçtiğimiz aylarda bir mekandan el ele çıkarak aşklarını herkese ilan etmişlerdi.