Sitare Akbaş


Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı!
Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı! Yakın geçmişte popçu Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşkı noktalayan oyuncu Sitare Akbaş'tan çok konuşulacak bir haber geldi.
Ünlü isimleri buluşturan davette şıklık yarışı yaşandı
Ünlü isimleri buluşturan davette şıklık yarışı yaşandı Ünlü isimler, bir markanın yeni yıl davetinde boy gösterdi.
Oyuncu Sitare Akbaş'tan konuşulacak haber
Oyuncu Sitare Akbaş'tan konuşulacak haber Popçu Murat Dalkılıç ile ilişkilerini geçtiğimiz günlerde sonlandıran oyuncu Sitare Akbaş'tan konuşulacak haber.
Sitare Akbaş'tan Murat Dalkılıç açıklaması
Sitare Akbaş'tan Murat Dalkılıç açıklaması Önceki akşam bir davete katılan dizi oyuncusu Sitare Akbaş, muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Murat Dalkılıç güzel isimle sabahladı!
Murat Dalkılıç güzel isimle sabahladı! Sevgilisi Sitare Akbaş'tan sessiz sedasız ayrılan Murat Dalkılıç'ın oyuncu Çağla Boz'la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ancak iki taraf da bunu açıklamamıştı.
Murat Dalkılıç'ın güzel isimle aşk yaşadığı iddia edildi!
Murat Dalkılıç'ın güzel isimle aşk yaşadığı iddia edildi! Popçu Murat Dalkılıç aşklarıyla gündeme gelen ünlü isimlerden biri.
Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç'tan evlilik sorusuna yanıt
Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç'tan evlilik sorusuna yanıt Tolgahan Sayışman'ın sahibi olduğu şirketin yapımını üstlendiği ve 5 haftada çekimleri tamamlanan polisiye-komedi türündeki "Aynasız Haluk" adlı filmin galası gerçekleştirildi.