siyaset

Ekrem İmamoğlu "İktidar İçin Değişim" çağrısını ilan etti
Ekrem İmamoğlu "İktidar İçin Değişim" çağrısını ilan etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim mağlubiyeti sonrası "değişim" ateşini yakan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "İktidar İçin Değişim" çağrısını ilan edeceği internet sitesi yayına girdi. İmamoğlu'nun sosyal medya hesabından da açılışını duyurduğu sitede "değişim manifestosu" yer alıyor.
Kemal Kılıçdaroğlu 'değişim' isteyenlere yanıt verdi
Kemal Kılıçdaroğlu 'değişim' isteyenlere yanıt verdi Partisinin grup toplantısında konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, parti içindeki değişim taleplerine yanıt verdi.
Erol Mütercimler: 'Anadolu İhtilali ve Türk Devrim Tarihi (Bölüm 1)'
Erol Mütercimler: 'Anadolu İhtilali ve Türk Devrim Tarihi (Bölüm 1)' Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair yorumlarda bulundu.
Ekrem İmamoğlu'ndan 'Değişime Davet' manifestosu
Ekrem İmamoğlu'ndan 'Değişime Davet' manifestosu CHP'nin gündemindeki 'değişim' tartışmaları önümüzdeki günler itibarıyla yeni bir boyut kazanıyor. Seçimlerden sonra değişim rüzgarını başlatan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan yeni bir hamle geleceği kulisleri hareketlendirdi.
Memur zammı bu hafta Meclis'e gelecek
Memur zammı bu hafta Meclis'e gelecek TBMM'de bu hafta, memur ve emekli maaşlarında artış yapılmasına ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifinin Meclis Başkanlığı'na sunulması bekleniyor.
Siyasi parti heyetleri bayramlaştı
Siyasi parti heyetleri bayramlaştı Ankara'da, siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri gerçekleşti. AK Parti ve CHP'li heyetlerinin bayramlaşmasında İsveç'te Kuran-ı Kerim'e yönelik yakma eylemi ve yeni Anayasa konusu konuşuldu.
CHP'deki 'değişim' tartışmalarına Bülent Tezcan da katıldı!
CHP'deki 'değişim' tartışmalarına Bülent Tezcan da katıldı! CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2010'da genel başkan seçilmesi sonrası onun en yakın kurmayları arasında yer aldı. Seçimlerin ardından ise diğer üyelerle birlikte istifasını Kılıçdaroğlu’na sundu ve yeni MYK’da da görev almadı.