SMA hastalığı


Cem Yılmaz isyan etti: "Tamam, bir daha yapmam"
Cem Yılmaz isyan etti: "Tamam, bir daha yapmam" SMA'lı hastalar için başlatılan yardım kampanyasına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 'kirli oyun' demesinin ardından, kampanyaya destek veren isimlerden olan Cem Yılmaz, "Tamam yine siz haklısınız. Bir daha yapmam" diyerek kinayeli bir paylaşımda bulundu.
Bergüzar Korel ve Hatice Şendil tam 3 milyon TL topladı!
Bergüzar Korel ve Hatice Şendil tam 3 milyon TL topladı! Ünlü oyuncular Bergüzar Korel ile Hatice Şendil, önceki hafta ‘Süperman’ dedikleri SMA hastası Poyraz Ali için 3 milyon TL topladı.
Ünlü isimler SMA hastası Didem için birlik oldu
Ünlü isimler SMA hastası Didem için birlik oldu Yakışıklı oyuncu Barış Kılıç, SMA hastası Didem Demir’e yardım toplamak için açtığı yayında 450 bin TL toplandı.
Ünlü isimlerden SMA hastası çocuklara umut
Ünlü isimlerden SMA hastası çocuklara umut SMA hastalığına yakalanan miniklerin mücadelesi sürüyor. SMA hastası çocuklarının aileleri de tedavi için gerekli parayı bulabilmek için sosyal medyada birçok yardım kampanyası düzenliyor.
Aslı Tandoğan minik Umut Kayra'ya umut oldu
Aslı Tandoğan minik Umut Kayra'ya umut oldu Aslı Tandoğan, Instagram üzerinden canlı yayın açarak SMA hastası Umut Kayra bebek için yardım kampanyası düzenledi.
Bergüzar Korel ve Hatice Şendil 5 saatte 3 milyon TL topladı
Bergüzar Korel ve Hatice Şendil 5 saatte 3 milyon TL topladı Bergüzar Korel ve Hatice Şendil, sosyal medyadan SMA hastası Poyraz Ali'nin tedavisine destek olmak için yaptıkları canlı yayından 3 milyon TL topladı.
Pelin Akil bir gecede 1 milyon lira bağış topladı!
Pelin Akil bir gecede 1 milyon lira bağış topladı! Atv'nin rekortmen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"da rol alan ünlü oyuncu Pelin Akil, SMA hastası minik Öykü için seferber oldu.