Şükrü Özyıldız


Serenay Sarıkaya'lı Alice Müzikali'ne Dubai talip oldu
Serenay Sarıkaya'lı Alice Müzikali'ne Dubai talip oldu Uzun süre kapalı gişe oynanan, geçen mart ayında da Disney’de yayınlanan Serenay Sarıkaya’lı Alice Müzikali'nin ünü dünyaya yayıldı.
Şükrü Özyıldız - Büşra Cebe aşkı bitti mi?
Şükrü Özyıldız - Büşra Cebe aşkı bitti mi? Alice Müzikali'nde uzun zaman sahnede kalan Şükrü Özyıldız, Büşra Cebe ile aşk yaşıyordu.
Şükrü Özyıldız turistin cep telefonunu çalan hırsızı yakaladı
Şükrü Özyıldız turistin cep telefonunu çalan hırsızı yakaladı "Ruhun Duymaz" dizisinin ajan Onur'u Şükrü Özyıldız, dün akşam Karaköy'de aracından inip bir turistin telefonunu çalan hırsızı yakaladı.
Oyuncu Burcu Özberk sürpriz gelişmeyi böyle duyurdu
Oyuncu Burcu Özberk sürpriz gelişmeyi böyle duyurdu "Kraliçe" dizisinin erken final yapmasının ardından "Ruhun Duymaz "ile anlaşarak ekranlara geri dönen Burcu Özberk dizide Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşıyor.
Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın 'Aşk Taktikleri' rekor kırmayı sürdürüyor
Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın 'Aşk Taktikleri' rekor kırmayı sürdürüyor "Aşk Taktikleri"nin ilk filmi Tüm Zamanların En Çok İzlenen Türk yapımları sıralamasında 37 milyon 720 saatle 6. sırada yer alırken serinin 2. filmi tüm dünyada ses getirmeye devam ediyor.
'Ruhun Duymaz' dizisine 'Adım Farah'tan sürpriz transfer
'Ruhun Duymaz' dizisine 'Adım Farah'tan sürpriz transfer "Adım Farah" dizisinden Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'lı "Ruhun Duymaz" dizisine oyuncu transferi yapıldı.
Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın dizisi ekran için gün sayıyor
Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın dizisi ekran için gün sayıyor Yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği "Ruhun Duymaz" dizisi, ilk bölümüyle 24 Temmuz Pazartesi akşamı FOX’ta yayınlanacak.