Şükrü Özyıldız


'Akıncı' dizisinde konuşulacak değişiklik! NTC Medya'nın atv için çektiği, başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin oynadığı "Akıncı" dizisinde 13. bölümden itibaren büyük bir değişim yaşanacak.
Şükrü Özyıldız 34. yaşını sette kutladı Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız 34’üncü yaş gününü rol aldığı "Akıncı" dizisinin setinde kutladı.
Şükrü Özyıldız'a hayranlarından lezzetli jest! Atv'de ekrana gelen 'Akıncı' dizisinin yakışıklı yıldızı Şükrü Özyıldız’ın fanlarından tatlı jest...
Şükrü Özyıldız'ın eski aşkı aldığı kiloyla şaşırttı Stil danışmanı Rabia Yaman adını Şükrü Özyıldız ile yaşadığı aşkla duyurmuştu.
Herkes 'Akıncı'nın motosikletini konuşuyor Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin başrollerinde oynadığı, ATV'nin ses getiren dizisi Akıncı'da kullanılan özel tasarım motosiklet herkesin gözdesi oldu.
Şükrü Özyıldız yeni rolü için aylarca çalıştı Yeni dizisinde bir süper kahramanı canlandıran Şükrü Özyıldız rolünün hakkını vermek için silah, dövüş, fitness ve motosiklet eğitimleri aldı.
Sosyal medya 'Akıncı'nın miskinliğini konuştu Atv'de ekrana gelen "Akıncı"nın yıldızı Şükrü Özyıldız'ın miskinliği tuttu.