Şükrü Özyıldız

Özcan Deniz'den çok konuşulacak karar!
Özcan Deniz'den çok konuşulacak karar! 49 yaşındaki sanatçı Özcan Deniz, Türkiye'de yaşayan İranlı modacı 26 yaşındaki Samar Dadgar'a olan aşkını yaklaşık bir hafta önce Instagram hesabından itiraf etmişti.
Demet Özdemir tatilden mutlu döndü
Demet Özdemir tatilden mutlu döndü Oğuzhan Koç ile birlikte çıktığı tatilden dönen Demet Özdemir, İstanbul'da kameralara yansıdı.
Şükrü Özyıldız'ın iyilik hareketine dünya çapında destek
Şükrü Özyıldız'ın iyilik hareketine dünya çapında destek Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, severek kullandığı kişisel eşyalarını, istismara uğrayan çocuklara destek olmak için, iyilik alışverişi platformu Givin’e bağışladı.
Demet Özdemir'in yeni rotası belli oldu
Demet Özdemir'in yeni rotası belli oldu Başrolünü Demet Özdemir ile Engin Öztürk'ün paylaştığı "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisi 43. bölümde ekrana veda ediyor.
Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir başrolü paylaşacak
Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir başrolü paylaşacak Son dönemin gözde oyuncularından Demet Özdemir'in bu yaz Netflix'e çekeceği sinema filminin detayları ve partnerinin kim olduğu sonunda belli oldu.
Şükrü Özyıldız'dan su çağrısı
Şükrü Özyıldız'dan su çağrısı ATV dizisi "Akıncı"nın başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız, çocuk tiyatrosuna destek verdi.
Şükrü Özyıldız'ın alacak davasında flaş gelişme
Şükrü Özyıldız'ın alacak davasında flaş gelişme Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, geçmişte rol aldığı "Kış Güneşi" isimli dizinin yurtdışı gelirlerinden pay alamadığı gerekçesiyle Endemol Medya’ya açtığı davayı kazanmıştı.