Süleyman Soylu


Bakan Soylu: "Seçimin güvenliği jandarma ve polisimize emanettir"
Bakan Soylu: "Seçimin güvenliği jandarma ve polisimize emanettir" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da Polis Müzesi'nde düzenlenen 'İl Emniyet Müdürleri Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Bakan Soylu'dan Ekrem İmamoğlu'na yanıt
Bakan Soylu'dan Ekrem İmamoğlu'na yanıt İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, belediyelere yönelik terör soruşturması hakkında, Anayasa'nın 127'nci maddesinin yetki verdiğini işaret ederek soruşturma açıklarını söyledi.
Bakan Soylu: "Tek bir terörist kalmayana kadar operasyon sürecek"
Bakan Soylu: "Tek bir terörist kalmayana kadar operasyon sürecek" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır, Bingöl, Muş ve Batman'da yürütülen Eren Abluka-18 Kış Operasyonu'na ilişkin açıklamalarda bulundu.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Millet iradesine bağlıyız"
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Millet iradesine bağlıyız" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.
Ekrem İmamoğlu'na siyasi yasak!
Ekrem İmamoğlu'na siyasi yasak! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası aldı. Türk Ceza Kanunu'nun 53. maddesi kapsamında İmamoğlu'na siyasi yasak da getirildi.
30 ilde Falyalı operasyonu!
30 ilde Falyalı operasyonu! Ekim ayında Halil Falyalı ve eşi dahil 46 şüpheliye yönelik yapılan operasyonun devamında Ankara merkezli 30 ilde 136 şüpheli için gözaltı kararı verildi.
50 ilde suç örgütlerine operasyon! 502 hedefte 400 gözaltı
50 ilde suç örgütlerine operasyon! 502 hedefte 400 gözaltı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, EGM Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı tarafından organize suç örgütleri ile mücadele kapsamında düzenlenen operasyonlar hakkında bilgi verdi. Soylu, 50 ilde 502 hakkında gözaltı kararı verildiğini bunlardan 400'ünün gözaltına alındığını duyurdu.