Süleyman Soylu


Bakan Soylu duyurdu: "Selden etkilenenlere nakit para yardımı yapılacak"
Bakan Soylu duyurdu: "Selden etkilenenlere nakit para yardımı yapılacak" İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayan kuvvetli sağanak sonrası sel baskınları meydana gelen Esenyurt'ta incelemelerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Evleri su basanlara 5’er bin TL, iş yerleri su basanlara 10’ar bin TL’lik nakit yardım yapılacak" dedi.
Nefes Operasyonu! 214 gözaltı kararı!
Nefes Operasyonu! 214 gözaltı kararı! İçişleri Bakanlığınca, Nefes Operasyonu başlatıldı. 7 ilde sigara kaçakçılığı yapan 214 kişi için gözaltı kararı verildi.
Sedat Peker, Ankara'ya ve Süleyman Soylu'ya seslendi
Sedat Peker, Ankara'ya ve Süleyman Soylu'ya seslendi Sedat Peker, Twitter’daki 'Deli Çavuş’ hesabından bu sefer de Ankara'yı karıştıracak iddialarda bulundu.
Dikkat! Hız sınırı uygulaması başlıyor!
Dikkat! Hız sınırı uygulaması başlıyor! Bugün itibarıyla başlayacak yeni uygulama ile hız sınırları, Edirne’den Şanlıurfa'ya kadar uzanan otoyolda 130 kilometre/saate, Kuzey Marmara, İstanbul-İzmir, Ankara-Niğde otoyollarında ise 140 kilometre/saate çıkarılacak.
Vahit Kirişci: "Marmaris yangını kontrol altına alındı"
Vahit Kirişci: "Marmaris yangını kontrol altına alındı" Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Marmaris’te orman yangınındaki son durumla ilgili açıklamalarda bulundu.
Bakan Soylu: "Göç politikamızı 4 başlıkta yürütüyoruz"
Bakan Soylu: "Göç politikamızı 4 başlıkta yürütüyoruz" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, önceki gün AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına yaptığı sunumda, Türkiye’nin yeni göç politikasıyla ilgili detayları anlattı.
Yeni ehliyet ve pasaportlarda değişiklik!
Yeni ehliyet ve pasaportlarda değişiklik! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni pasaport ve ehliyetlerde yapılan değişiklikleri kamuoyuyla paylaştı.