Süleyman Soylu

Sedat Peker’in kardeşi serbest bırakıldı Muğla'da ruhsatsız silah bulundurmak suçundan önceki gün gözaltına alınan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker ve koruması Yunus Olcay, yurt dışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Sedat Peker'den flaş tweet: "Bu akşam saat 6'da" Sedat Peker, hakkında çarpıcı iddialarda bulunduğu İçişleri Bakanı Soylu ile ilgili bir tweet daha attı.
Erdoğan'ın eski danışmanı Akif Beki'den dikkat çeken yorum Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde danışmanlığını yapan Karar gazetesi yazarı Akif Beki, "Soylu'ya bağlı polis, Soylu aleyhine bir kanıta ulaşırsa ne yapacak?" diye sordu.
Yılmaz Özdil'den Süleyman Soylu'nun açıklamalarına konuşulan yorum İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk canlı yayınındaki açıklamalarıyla ilgili Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Habertürk'te konuştu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk'te Kübra Par'ın sunduğu programda gazeteciler İsmail Saymaz, Merdan Yanardağ, Veis Ateş ve Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtladı.
Süleyman Soylu Habertürk canlı yayınına çıkacak Sedat Peker'in açıklamalarının ardından tartışmalar devam ederken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bu akşam Habertürk TV'de canlı yayına katılacak.
Sedat Peker'in Soylu ile iletişim kurduğu için uyardığı 'Reşat Baba' kim? Sedat Peker'in 7. videosunda dikkat çeken bölümlerden biri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından Reşat ismindeki akrabasına baskı yapıldığı iddiası oldu.