Sümeyye Aydoğan


'Dönence' dizisinde neler oluyor? Flaş değişiklik!
'Dönence' dizisinde neler oluyor? Flaş değişiklik! Kanal D bu yaz "Dönence"nın yanı sıra yepyeni diziler ekrana getirmeye hazırlanıyor.
Emre Kınay yeni projesinde sürpriz bir role hayat verecek
Emre Kınay yeni projesinde sürpriz bir role hayat verecek Oyuncu Emre Kınay "Dönence" dizisinde aspergerli oğlu için savaşan Harun'a hayat veriyor.
'Kızılcık Şerbeti'nde rol almıştı! Genç oyuncudan son dakika haberi
'Kızılcık Şerbeti'nde rol almıştı! Genç oyuncudan son dakika haberi Son olarak 'Kızılcık Şerbeti'nde rol alan genç oyuncu Alara Bozbey'den son dakika haberi geldi.
Aytaç Şaşmaz'ın merak edilen filmi sete çıktı
Aytaç Şaşmaz'ın merak edilen filmi sete çıktı Aytaç Şaşmaz ve Sümeyye Aydoğan 'Hatıran Yeter' filminde işitme engelli Baha ve Leyla'ya hayat verecek.
'Dönence' dizisine sürpriz isim katıldı
'Dönence' dizisine sürpriz isim katıldı Kanal D bu yaz "Dönence"nın yanı sıra yepyeni diziler ekrana getirmeye hazırlanıyor.
Atakan Hoşgören ve Sümeyye Aydoğan yazlık dizide buluşuyor
Atakan Hoşgören ve Sümeyye Aydoğan yazlık dizide buluşuyor Kanal D İç Yapımlar'ın imza attığı "Dönence" dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
'Taçsız Prenses' dizisinde rol alan oyuncu hakkında flaş gelişme!
'Taçsız Prenses' dizisinde rol alan oyuncu hakkında flaş gelişme! Son yılların gözde genç yıldızlarından Sümeyye Aydoğan, "Taçsız Prenses" dizisindeki rolüyle adından söz ettiriyordu.