Sümeyye Aydoğan


Çağatay Ulusoy'un yeni dizisine sürpriz transfer!
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisine sürpriz transfer! Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Onur Saylak ve Sümeyye Aydoğan’ı buluşturan FOX’un "Gaddar" dizisi merakla bekleniyor.
Neslihan Yeldan hangi güzel oyuncunun annesini canlandıracak?
Neslihan Yeldan hangi güzel oyuncunun annesini canlandıracak? Ay Yapım'ın FOX için çekeceği yeni iddialı dizi "Gaddar" Çağatay Ulusoy ile Sümeyye Aydoğan'ı başrollerde buluşturdu.
Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya takıntısı mı var?
Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya takıntısı mı var? Çağatay Ulusoy'un rol arkadaşı Sümeyye Aydoğan’ı, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya benzediği için seçtiği iddia edildi.
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinin detayları netleşti
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinin detayları netleşti FOX'un merakla beklenen dizisi "Gaddar"ın oyuncu seçimleri devam ediyor. Dizinin başrol kadın oyuncusu en çok merak edilen konuydu.
Çağatay Ulusoy başrolü kiminle paylaşacak?
Çağatay Ulusoy başrolü kiminle paylaşacak? Ay Yapım'ın FOX için hazırladığı Çağatay Ulusoy'lu "Gaddar" dizisinin aralık ayında seyirciyle buluşması planlanıyor.
'Dönence' dizisinde neler oluyor? Final kararı
'Dönence' dizisinde neler oluyor? Final kararı Kanal D'nin Foça'da çekilen gençlik dizisi Dönence'nin ekrana veda edeceği tarih açıklandı.
Sümeyye Aydoğan ve Nazlı Çetin'in kavgası seti birbirine kattı!
Sümeyye Aydoğan ve Nazlı Çetin'in kavgası seti birbirine kattı! “Dönence” dizisinin setinde geçen hafta genç oyuncular Sümeyye Aydoğan ile Nazlı Çetin arasında yaşanan kavga gerginliğe neden oldu.