TELE 1

RTÜK'ten Fox TV, Halk TV ve Tele1'e para cezası!
RTÜK'ten Fox TV, Halk TV ve Tele1'e para cezası! İlhan Taşçı, Fox TV, Halk TV ve Tele1’e ayrı ayrı yüzde 3 para cezası verildiğini duyurdu.
RTÜK'ten Halk TV, FOX TV ve Tele1'e ceza!
RTÜK'ten Halk TV, FOX TV ve Tele1'e ceza! RTÜK, deprem yayınlarıyla ilgili Halk TV, TELE1’e program durdurma ve para cezası; Fox’ta "Orta Sayfa" ile Halk TV’de "Halk Meydanı" programına da yüzde 3’er para cezası verdi.
Merdan Yanardağ'a yurtdışı yasağı
Merdan Yanardağ'a yurtdışı yasağı TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ” Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ” suçlamasıyla ifade verdi.
Erol Mütercimler Namık Koçak'ın konuğu oldu
Erol Mütercimler Namık Koçak'ın konuğu oldu Türk yazar, asker, fizikçi, araştırmacı, televizyon programcısı Dr. Erol Mütercimler; Tele1'de Namık Koçak'ın konuğu oldu.
Enver Aysever'den Demirören'e salvo: "Yatacak yeriniz yok"
Enver Aysever'den Demirören'e salvo: "Yatacak yeriniz yok" Ünlü gazeteci ve televizyoncu Enver Aysever, Demirören Holding'in Ziraat Bankası'ndan aldığı 300 milyon dolar ve 1 milyar 118 milyon lira krediye karşılık ipotek ettirdiği Kemer Country'deki yeşil alanların polis eşliğinde yapılaşmaya açılmasına tepki gösterdi.
Mahkemeden RTÜK’ün TELE1 cezasını durdurma kararı!
Mahkemeden RTÜK’ün TELE1 cezasını durdurma kararı! RTÜK’ün TELE1 kanalına verdiği 3 günlük karartma cezası, mahkeme tarafından durduruldu.
RTÜK'ten flaş Tele 1 kararı
RTÜK'ten flaş Tele 1 kararı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, haftalık olağan toplantısında Tele 1 hakkında hazırlanan izleme raporunu görüştü.