Thodex


Fatih Faruk Özer'in ağabeyi ve kız kardeşi de gözaltına alındı
Fatih Faruk Özer'in ağabeyi ve kız kardeşi de gözaltına alındı Kripto para dolandırıcılığı ile ilgili 'Thodex' isimli şirkete yapılan operasyon kapsamında firari Fatih Faruk Özer'in ağabeyi Güven Özer ve kız kardeşi Serap Özer de gözaltına alındı.
Şok eden Thodex gerçekleri!
Şok eden Thodex gerçekleri! Kripto para skandalına konu olan Thodex olayının arka planı yavaş yavaş belli olmaya başladı.
Faruk Fatih Özer'in eski sevgilisinden olay sözler
Faruk Fatih Özer'in eski sevgilisinden olay sözler Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in internet sistemlerini kapatması ve yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto para ile yurt dışına kaçması gündemdeki yerini koruyor.
Faruk Fatih Özer Arnavutluk'ta her yerde aranıyor
Faruk Fatih Özer Arnavutluk'ta her yerde aranıyor Arnavutluk emniyet birimleri Faruk Fatih Özer'i yakalamak için yoğun mesai harcıyor.
Thodex skandalı büyüyor!
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış!
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
THODEX kripto para borsası vurgununda şok detaylar!
THODEX kripto para borsası vurgununda şok detaylar! Türkiye'de aktif olarak kullanılan kripto para borsalarından Thodex son 24 saattir alım satımını durdurma kararı aldı. Yüz binlerce yatırımcı mağdur olurken, Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in yaklaşık 2 Milyar Dolarlık kripto varlıkla yurt dışına firar ettiği iddia edildi.