Tilbe Saran


'Bergen' filminin vizyon tarihi belli oldu
'Bergen' filminin vizyon tarihi belli oldu 'Acıların kadını' lakaplı Belgin Sarılmışer'in hayatını konu alan 'Bergen' filmiyle ilgili bekleyiş sona erdi.
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesiyle 7 bin çocuğu kitap setleriyle buluşturan AÇEV bu kez 100 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Projeye sanatçılar da destek veriyor.
Bergen filmi yine sekteye uğradı!
Bergen filmi yine sekteye uğradı! Merhum sanatçı Bergen'in, hayatını anlatacak olan filmin çekimleri sürekli ertelenmişti. Önce pandemi, sonra da başrol krizi ortaya çıkmıştı. Çekimler hızla başladı ancak yine ertelenmek zorunda kaldı.
Farah Zeynep Abdullah aldığı kiloyla şaşırttı!
Farah Zeynep Abdullah aldığı kiloyla şaşırttı! Çekimlerine titizlikle hazırlanılan ‘Bergen’ filminin oyuncu kadrosu okuma provasında buluştu.
Bergen filminin kadrosu netleşiyor
Bergen filminin kadrosu netleşiyor Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü oynayacağı "Bergen" filmi 14 Ekim’de sete çıkacak.
Bergen'in annesini canlandıracak oyuncu belli oldu
Bergen'in annesini canlandıracak oyuncu belli oldu Farah Zeynep Abdullah ile Erdal Beşikçioğlu'nu buluşturacak olan Bergen filminin kadrosu netleşiyor.
Ünlü isimler Reha Erdem'in filminde buluştu
Ünlü isimler Reha Erdem'in filminde buluştu Yönetmen Reha Erdem, pandemi döneminde "Seni Buldum Ya" adlı sinema filmi çekti.