Timuçin Esen


Yeni televizyon dizileri geri sayımda! Yayın günleri merak konusuydu
Yeni televizyon dizileri geri sayımda! Yayın günleri merak konusuydu Fox TV'de ekrana gelen "Gülcemal" ve "Tetikçinin Oğlu" dizilerinin yayın günleri merak konusuydu.
Yıllar sonra başka bir rol canlandıracağı söylenen Şevket Çoruh'tan flaş atak!
Yıllar sonra başka bir rol canlandıracağı söylenen Şevket Çoruh'tan flaş atak! Uzun yıllar "Arka Sokaklar" dizisinde canlandırdığı 'Mesut komiser' rolüyle ekrana gelen Şevket Çoruh "Tetikçinin Oğlu" dizisinde "İskender" adlı Diyarbakırlı bir iş mafya babasına hayat vermeye hazırlanıyordu.
Tetikçinin Oğlu dizisinde Timuçin Esen'in eşini kim canlandıracak?
Tetikçinin Oğlu dizisinde Timuçin Esen'in eşini kim canlandıracak? Şevket Çoruh ve Timuçin Esen'i başrolde buluşturan "Tetikçinin Oğlu" dizisinin çekimleri Bodrum'da devam ediyor.
Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan son dakika haberi
Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan son dakika haberi İkiz olan oyuncular Sarp ve Kaya Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan flaş haber...
Nükhet Duru'nun merakla beklenen dizide rol alacağı ortaya çıktı
Nükhet Duru'nun merakla beklenen dizide rol alacağı ortaya çıktı Son olarak dijitalde yayınlanan "Aslında Özgürsün" isimli dizide canlandırdığı rolle beğenilen Nükhet Duru'nun merakla beklenen dizide rol alacağı ortaya çıktı.
'Survivor' ile ünlenen Hilmi Cem İntepe hakkında flaş gelişme
'Survivor' ile ünlenen Hilmi Cem İntepe hakkında flaş gelişme 2013 yılında katıldığı "Survivor" yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Hilmi Cem İntepe hakkında son dakika gelişmesi yaşandı.
Tetikçinin Oğlu dizisine iki güçlü oyuncu dahil oldu
Tetikçinin Oğlu dizisine iki güçlü oyuncu dahil oldu Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'u buluşturan “Tetikçinin Oğlu” dizisine 2 flaş oyuncu dahil oldu.