Timuçin Esen


Dizi setinde gerginlik yaşadığı iddia edilen Şevket Çoruh'tan ilk açıklama
Dizi setinde gerginlik yaşadığı iddia edilen Şevket Çoruh'tan ilk açıklama 'Tetikçinin Oğlu' dizisinin setinde Şevket Çoruh ile Timuçin Esen arasında tartışma çıktığı iddia edilmişti.
Şevket Çoruh ve Timuçin Esen birbirine girdi! 'Tetikçinin Oğlu'nda rezalet!
Şevket Çoruh ve Timuçin Esen birbirine girdi! 'Tetikçinin Oğlu'nda rezalet! "Tetikçinin Oğlu" dizisinin setinde Şevket Çoruh ile Timuçin Esen arasında soğuk rüzgarlar estiği konuşuluyor.
Aile dizisi reyting yarışında geriledi mi? Ünlü dizi için yeni gelişme
Aile dizisi reyting yarışında geriledi mi? Ünlü dizi için yeni gelişme Show TV'nin salı akşamları heyecanla beklenen dizisi ‘Aile’, yeni bölümüyle izleyicileri bir kez daha ekrana kilitledi.
Şevket Çoruh: "Uzun zaman sonra bir suçluyu oynuyorum"
Şevket Çoruh: "Uzun zaman sonra bir suçluyu oynuyorum" "Arka Sokaklar"ın 'Mesut komiseri' Şevket Çoruh, bu akşam ilk bölümü ekrana gelecek olan "Tetikçinin Oğlu" dizisinde bir suçluya hayat veriyor.
'Tetikçinin Oğlu' dizisi ekran için geri sayımda
'Tetikçinin Oğlu' dizisi ekran için geri sayımda Kadrosunda Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Sezin Akbaşoğulları gibi ünlü isimleri buluşturan "Tetikçinin Oğlu" dizisinin yayın günü açıklandı.
Deneyimli oyuncular sinema filminde buluşuyor
Deneyimli oyuncular sinema filminde buluşuyor Timuçin Esen, Nur Sürer ve Zeliha Berksoy, Pelin Esmer'in filminde rol almaya hazırlanıyor.
Yeni televizyon dizileri geri sayımda! Yayın günleri merak konusuydu
Yeni televizyon dizileri geri sayımda! Yayın günleri merak konusuydu Fox TV'de ekrana gelen "Gülcemal" ve "Tetikçinin Oğlu" dizilerinin yayın günleri merak konusuydu.