Timur Acar


Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor
Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor Ay Yapım'ın Ahmet Katıksız imzalı yeni dizisi "Oğlum"un hazırlıkları sürüyor. 12 yaşında Cem ile 6 yaşında Kaan adında iki çocuğun seyirciyi sarsacak dramatik hikâyesini anlatan dizinin kadrosu yavaş yavaş netleşiyor.
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi Menajer Abdullah Bulut, 37. yaş gününü kutlamak için önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda oyuncu ve sanatçı arkadaşlarıyla bir araya geldi. Geceye adeta ünlü isimler akın etti.
'Oğlum' dizisine flaş transferler
'Oğlum' dizisine flaş transferler Geçen sezon imza attığı "Alev Alev" dizisi güçlü kadrosu ve hikâyesiyle beğeni toplayan yönetmen Ahmet Katıksız yeni dizisi "Oğlum"u da Ay Yapım'la çekmeye hazırlanıyor.
'Uzak Şehrin Masalı' setinde büyük rezalet!
'Uzak Şehrin Masalı' setinde büyük rezalet! 25 Film’in Kars’ta çektiği “Uzak Şehrin Masalı” dizisi 5. bölümde final yapacak.
Timur Acar 'Başgardiyan Hamza' rolü ile şaşırtacak
Timur Acar 'Başgardiyan Hamza' rolü ile şaşırtacak Efsane "Avrupa Yakası" ve "Yalan Dünya" dizilerinde canlandırdığı rollerle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen başarılı aktör Timur Acar, bu defa alışılmışın dışında bir karakterle beyazperdede.
Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare
Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare 25 Film'in FOX TV için çekeceği "Uzak Şehrin Masalı" dizisi 26 Temmuz'da sete çıkmıştı.
Timur Acar yeni dizi öncesi moral depoluyor
Timur Acar yeni dizi öncesi moral depoluyor Oyuncu Timur Acar yeni dizisi çekimleri başlamadan ailesiyle kamp tatili yaptı.