Tolga Akış


Zeynep Bastık ve Tolga Akış'la ilgili şok iddialar
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'la ilgili şok iddialar Uzun süreli aşklarını geçtiğimiz Temmuz'da nikah masasına taşıyan Zeynep Bastık ile Tolga Akış, boşanma kararı almıştı.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'ın boşanacağı haberi doğru mu?
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'ın boşanacağı haberi doğru mu? Şarkıcı Zeynep Bastık, reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış ile geçtiğimiz yıl Temmuz ayında dünya evine girmişti. Çiftin evliliğine dair beklenmedik bir gelişme yaşandı. İkilinin, boşanacağına dair haberler basına yansıdı.
Zeynep Bastık müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu!
Zeynep Bastık müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu! Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında hayatını Tolga Akış ile birleştiren genç şarkıcı Zeynep Bastık müjdeli haberi Instagram hesabından duyurdu!
Zeynep Bastık gözünü Alaçatı'daki 18 milyonluk otele dikti
Zeynep Bastık gözünü Alaçatı'daki 18 milyonluk otele dikti Son dönemin tartışmasız en başarılı ve popüler isimlerinden Zeynep Bastık, yatırımlarına hız verdi...
Tolga Akış: "Demet ve Oğuzhan düğünü çok uzatmaz"
Tolga Akış: "Demet ve Oğuzhan düğünü çok uzatmaz" Şarkıcı Zeynep Bastık ile 7 ay önce nikah masasına oturan menajer Tolga Akış, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Akış, bir alışveriş merkezinin valesinden son model aracını alırken görüntülendi. Tolga Akış, üstü açık otomobil için, "Bu benim aracım." şeklinde konuştu.
Tolga Akış - Zeynep Bastık çifti acı haberle sarsıldı
Tolga Akış - Zeynep Bastık çifti acı haberle sarsıldı Geçen yıl Temmuz ayında şarkıcı Zeynep Bastık ile nikah masasına oturan Tolga Akış, baba acısıyla sarsıldı. Akış'ın babası Mustafa Tekin Akış, vefat etti.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış arasında yüzük krizi çıktı!
Zeynep Bastık ve Tolga Akış arasında yüzük krizi çıktı! Yeni gelin Zeynep Bastık’tan eşine gözdağı geldi. Ünlü şarkıcı, alyansını parmağından çıkaran Tolga Akış’a espriyle karışık gönderme yaptı.