Tolga Akış


ZEYNEP BASTIK BOŞANDIĞI KOCASI TOLGA AKIŞ’I EDİS’LE Mİ BASTI?
ZEYNEP BASTIK BOŞANDIĞI KOCASI TOLGA AKIŞ’I EDİS’LE Mİ BASTI? Geçtiğimiz yaz evlenen Zeynep Bastık ve Tolga Akış çifti geçtiğimiz aylarda yaptıkları sosyal medya paylaşımıyla boşanma kararı alıp boşanmışlardı. Evliliklerinde henüz bir yıl dolmadan flaş bir karara imza atan çiftin ayrılıklarının arkasındaki iddia gündeme bomba gibi düştü.
Zeynep Bastık 'aradığını' Fransa'da buldu!
Zeynep Bastık 'aradığını' Fransa'da buldu! Şarkıcı Zeynep Bastık ile Tolga Akış, 10 gün önce resmi olarak boşanmıştı...
Zeynep Bastık ile Tolga Akış boşandı
Zeynep Bastık ile Tolga Akış boşandı Geçtiğimiz yıl temmuz ayında Alaçatı'da nikah masasına oturan Zeynep Bastık ve reklamcı Tolga Akış, boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu.
Tolga Akış ve Zeynep Bastık'ın yolları ayrılmadı
Tolga Akış ve Zeynep Bastık'ın yolları ayrılmadı Geçtiğimiz haftalarda çiftin evliliğine dair beklenmedik bir gelişme yaşanmıştı. İkilinin, boşanacağına dair haberler basına yansımıştı. Haklarında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili Instagram hesaplarından açıklama yapan çift, söylentileri doğrulamıştı.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış arasında 'para akışı' duracak
Zeynep Bastık ve Tolga Akış arasında 'para akışı' duracak Pop müziğin son dönemde en çok kazanan isimlerinden Zeynep Bastık, geçtiğimiz Temmuz'da evlendiği Tolga Akış ile boşanma kararı almıştı.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'la ilgili şok iddialar
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'la ilgili şok iddialar Uzun süreli aşklarını geçtiğimiz Temmuz'da nikah masasına taşıyan Zeynep Bastık ile Tolga Akış, boşanma kararı almıştı.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'ın boşanacağı haberi doğru mu?
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'ın boşanacağı haberi doğru mu? Şarkıcı Zeynep Bastık, reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış ile geçtiğimiz yıl Temmuz ayında dünya evine girmişti. Çiftin evliliğine dair beklenmedik bir gelişme yaşandı. İkilinin, boşanacağına dair haberler basına yansıdı.