Tolga Arman


Demet Şener sevgilisinin kızı için kesenin ağzını açtı
Demet Şener sevgilisinin kızı için kesenin ağzını açtı 44 yaşındaki eski manken Demet Şener, önceki gün İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem Kutluay ile birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı.
Demet Şener Tolga Arman'a aşkını haykırdı: 'Sonsuz aşkım!'
Demet Şener Tolga Arman'a aşkını haykırdı: 'Sonsuz aşkım!' Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'la 13 yıl, iş insanı Cenk Küpeli'yle 19 ay evli kalan ve son dönemde Tolga Arman'la aşk yaşayan Demet Şener, önceki gün sevgilisiyle objektif karşısına geçti. Şener, Arman'a, "Sonsuz aşkım..." sözleriyle seslendi.
Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli Kuruçeşme'de sobelendi!
Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli Kuruçeşme'de sobelendi! Demet Şener'in Ocak ayında boşandığı Cenk Küpeli, nispet turuna çıktı.
Demet Şener'in Tolga Arman neşesi
Demet Şener'in Tolga Arman neşesi Tolga Arman ile mutlu bir beraberlik yaşayan Demet Şener; hayli neşeli ve enerjik halleriyle objektiflere yansıdı.
Demet Şener defteri kapattı!
Demet Şener defteri kapattı! İki kez nikah masasına oturan Demet Şener, artık evlilik defterini kapattı. Cenk Küpeli’den boşandıktan sonra Tolga Arman’la aşk yaşayan Şener, “Böyle mutluyum. Kağıt üzerinde evli olmak bir şey değiştirmiyor” dedi.
Demet Şener, İbrahim Kutluay'a taş attı!
Demet Şener, İbrahim Kutluay'a taş attı! Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay'a sert sözler sarf etti.
Demet Şener: "Aşkımızın evlilikten bir farkı yok"
Demet Şener: "Aşkımızın evlilikten bir farkı yok" İş insanı Tolga Arman ile birlikteliği geçtiğimiz Temmuz ayında Bodrum'da belgelenen Demet Şener, gazetecilerin 'evlilik' sorusuna yanıt verdi. Eski manken, "Böyle mutluyuz, gönülden bir bağ olunca onun bir farkı olmuyor" dedi.