Tolga Arman

Demet Şener'in Tolga Arman neşesi
Demet Şener'in Tolga Arman neşesi Tolga Arman ile mutlu bir beraberlik yaşayan Demet Şener; hayli neşeli ve enerjik halleriyle objektiflere yansıdı.
Demet Şener defteri kapattı!
Demet Şener defteri kapattı! İki kez nikah masasına oturan Demet Şener, artık evlilik defterini kapattı. Cenk Küpeli’den boşandıktan sonra Tolga Arman’la aşk yaşayan Şener, “Böyle mutluyum. Kağıt üzerinde evli olmak bir şey değiştirmiyor” dedi.
Demet Şener, İbrahim Kutluay'a taş attı!
Demet Şener, İbrahim Kutluay'a taş attı! Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay'a sert sözler sarf etti.
Demet Şener: "Aşkımızın evlilikten bir farkı yok"
Demet Şener: "Aşkımızın evlilikten bir farkı yok" İş insanı Tolga Arman ile birlikteliği geçtiğimiz Temmuz ayında Bodrum'da belgelenen Demet Şener, gazetecilerin 'evlilik' sorusuna yanıt verdi. Eski manken, "Böyle mutluyuz, gönülden bir bağ olunca onun bir farkı olmuyor" dedi.
Demet Şener sosyal medyada aşka geldi
Demet Şener sosyal medyada aşka geldi 19 ay evli kaldığı Cenk Küpeli ile evli kaldığı sürede mutluluk pozlarını sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Demet Şener; yeni aşkı Tolga Arman ile fotoğraf paylaşmamayı tercih ediyordu.
Demet Şener yeni aşkı Tolga Arman'dan veto mu yedi?
Demet Şener yeni aşkı Tolga Arman'dan veto mu yedi? Demet Şener, eski eşi Cenk Küpeli ile ortaklığını bitirip Nişantaşı’ndaki dükkanını kapattı. İddiaya göre yeni aşkı Tolga Arman, Şener’in eski eşiyle ortaklığından rahatsız oldu.
Demet Şener'den 'gerçek aşk' açıklaması
Demet Şener'den 'gerçek aşk' açıklaması Spor çıkışı Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan ünlü model Demet Şener, formda ve fit olmanın sırrının doğal beslenme, spor ve tencere yemeklerinde gizli olduğunu anlattı.