Tolga Sarıtaş


Tolga Sarıtaş: "Bu yaz tatil yok iş var"
Tolga Sarıtaş: "Bu yaz tatil yok iş var" "Baba" dizisinde Haluk Bilginer'le başrolü paylaşan Tolga Sarıtaş, yaz programını belirledi.
Tolga Sarıtaş sevgilisiyle poz vermek istemedi
Tolga Sarıtaş sevgilisiyle poz vermek istemedi Tolga Sarıtaş, önceki gece Asmalımescit'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi
Tolga Sarıtaş'ın 'bilinmeyen geçmişi' ortaya çıktı
Tolga Sarıtaş'ın 'bilinmeyen geçmişi' ortaya çıktı Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'ın şöhret basamaklarını çıkmadan önce değişik işlere el attığı ortaya çıktı.
Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu
Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu "Şahsiyet" dizisindeki performansıyla Uluslararası Emmy En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü alan Haluk Bilginer, "Baba" dizisiyle ekranlara dönüyor.
'Destan' dizisiyle ilgili konuşulacak gelişme
'Destan' dizisiyle ilgili konuşulacak gelişme Bu akşam 8. bölümüyle ekrana gelecek olan "Destan" dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Begüm Akkaya olay dizinin kadrosuna dahil oldu
Begüm Akkaya olay dizinin kadrosuna dahil oldu Güzelliği ve başarılı kariyeriyle göz dolduran oyuncu Begüm Akkaya olay dizinin kadrosuna dahil oldu.
Haluk Bilginer'li Baba dizisine bomba transfer!
Haluk Bilginer'li Baba dizisine bomba transfer! Ay Yapım’ın Show TV için çektiği "Baba" dizisi yakında seyirciyle buluşacak.