Tolga Sarıtaş

Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek'i buluşturacak proje
Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek'i buluşturacak proje "Sefirin Kızı" dizisi final yaparken bu yaz bir film çekeceğini açıklayan Engin Akyürek'in yeni projesinin detayları belli oldu.
Engin Akyürek'ten sosyal medya atağı!
Engin Akyürek'ten sosyal medya atağı! Şimdilerde 'Sefirin Kızı' adlı dizide başrol onayan Engin Akyürek, sosyal medya kullanmayan nadir ünlülerden biriydi. Hayranlarının ısrarına daha fazla dayanamayan Engin Akyürek sonunda Instagram hesabı açtı.
Arıza dizisinden flaş final kararı!
Arıza dizisinden flaş final kararı! Pazar akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanan "Arıza" dizisinden hayranlarını üzen bir haber geldi.
Ünlü senarist Serdar Soydan'dan olay açıklamalar
Ünlü senarist Serdar Soydan'dan olay açıklamalar 2007’den beri dizi dünyasının içinde olan ve önemli yapımların yazım ekiplerinde yer alan ünlü senarist Serdar Soydan, sektörün perde arkasını anlatırken olay açıklamalarda bulundu.
Tolga Sarıtaş - Zeynep Mayruk aşkında neler oluyor?
Tolga Sarıtaş - Zeynep Mayruk aşkında neler oluyor? Zeynep Mayruk, ayrıldığı iddia edilen sevgilisi Tolga Sarıtaş’ın aracıyla, önceki akşam Kuruçeşme’de görüntülendi.
"Arıza" dizisine sürpriz transfer!
"Arıza" dizisine sürpriz transfer! Başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı "Arıza" dizisine peş peşe flaş transferler yapıldı.
Tolga Sarıtaş: "Seyirci bizi sevdi, çok mutluyuz"
Tolga Sarıtaş: "Seyirci bizi sevdi, çok mutluyuz" Oyuncu Tolga Sarıtaş, önceki akşam sevgilisi Zeynep Mayruk ile birlikte Etiler'deki bir mekanda akşam yemeği yedi.