Tolgahan Sayışman


Tolgahan Sayışman'dan uzaktan eğitime destek Tolgahan Sayışman’ın, iş insanı ortağıyla Hakkari ve Tunceli’deki öğrenciler için 400 adet tablet gönderdiği ortaya çıktı.
Almeda Abazi: "Son üç aydır sadece muzla besleniyorum" Tolgahan Sayışman ile mutlu bir evlilik yürüten Almeda Abazi sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularına yanıt verdi.
Tolgahan Sayışman: "Bebeğimizin cinsiyeti ve ismi..." Bebek'te objektiflere yansıyan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, bebek konusundaki heyecanını paylaştı.
Almeda Abazi yeşil elmayı seçti İkinci bebeğine 3.5 aylık hamile olan Almeda Abazi, takipçilerinin artan mide bulantısından muzdarip olduğunu söyledi. Art arda tavsiyeler aldı.
Tolgahan Sayışman - Almeda Abazi çiftinden ikinci çocuk müjdesi! Tolgahan Sayışman - Almeda Abazi çifti ikinci kez anne-baba olacak olmanın sevincini yaşıyor.
Almeda Abazi'den beğenilen Efehan paylaşımı Ünlü yıldız Almeda Abazi, oğlu Efehan ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
Tolgahan Sayışman rezidans yapacak Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, ticareti sevdi. Corona virüs nedeniyle farklı iş kollarına yönelen oyuncu tekstilden sonra inşaat sektörüne de el attı.