Tolgahan Sayışman


Tolgahan Sayışman en büyük hayalini açıkladı
Tolgahan Sayışman en büyük hayalini açıkladı Evliliklerinde 5 yılı geride bırakan Tolgahan Sayışman - Almeda Abazi çiftinin Efehan ve Alina adında iki çocuğu bulunuyor.
Tolgahan Sayışman'a sunucu Gökay Kalaycıoğlu'ndan olay dava!
Tolgahan Sayışman'a sunucu Gökay Kalaycıoğlu'ndan olay dava! Sunucu Gökay Kalaycıoğlu, oyuncu Tolgahan Sayışman'a isim hakkının patenti aldığı aynasız kelimesi için dava açtı.
Almeda Abazi'yi yeğen heyecanı sardı
Almeda Abazi'yi yeğen heyecanı sardı Sezon başında Fenerbahçe’den eski takımı Beşiktaş’a dönen basketbolcu Kenan Sipahi; Almeda Abazi'nin kardeşi, 3 yıllık sevgilisi İlda ile 29 Temmuz 2021’de evlenmişti.
Tolgahan Sayışman aldığı kiloyla şaşırttı
Tolgahan Sayışman aldığı kiloyla şaşırttı Tolgahan Sayışman'ın sahibi olduğu Han Medya'nın yapımını üstlendiği, çekimleri geçtiğimiz aylarda Antalya’da yapılan polisiye komedi türündeki sinema filmi "Aynasız" sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.
Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin 2022 sevinci
Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin 2022 sevinci Tolgahan Sayışman - Almeda Abazi çifti, 2022 sevincini ailece yaşadı.
Tolgahan Sayışman 40 yaşına mutlulukla girdi
Tolgahan Sayışman 40 yaşına mutlulukla girdi Şimdilerde Han Yapım isminde bir yapımcılık firması kuran Tolgahan Sayışman'a eşi Almeda Sayışman'dan tatlı sürpriz geldi. Güzel eşi, 40 yaşına giren Sayışman için evlerinde mini bir kutlama organize etti.
Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman neden birbirine girdi?
Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman neden birbirine girdi? Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Hatice Aslan, son olarak Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk oldu.