Tolgahan Sayışman


Almeda Abazi: "Göbeğimi kıskanıyor" 2017'de Los Angeles'ta evlenen Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman, 2019 yılında ise oğulları Efehan'ı kucaklarına almıştı. Şu sıralar ikinci kez bebek heyecanı yaşayan çiftten Abazi, anne olmak için gün sayıyor.
Tolgahan Sayışman Corona virüs kabusunu geride bıraktı Corona virüs kabusunu geride bırakan Tolgahan Sayışman'dan, sevimli oğluyla beğeni toplayan kare...
Almeda Abazi ve Efehan da Corona virüse yakalandı Tolgahan Sayışman'ın ardından hamile eşi Almeda Abazi ve oğlu Efehan'ın da testi pozitif çıktı.
Corona virüse yakalanan ünlü isimler hastaneye kaldırıldı! Sevilen oyuncular Tolgahan Sayışman ve Ali Sunal, yakalandıkları Corona virüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
Tolgahan Sayışman cephesinden son dakika haberi Almeda Abazi ile mutlu bir evliliği olan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman şu günlerde ailelerine katılacak ikinci çocuğun sevincini yaşıyor.
Tolgahan Sayışman'dan herkesi şaşırtan karar! Şu günlerde ikinci kez baba olmak için gün sayan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman televizyon oyunculuğuna bir süre ara vereceğini açıklamıştı.
Tolgahan Sayışman: "Uludağ'a Almeda'nın ısrarıyla gittik" Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Siyahlara bürünmüş bir halde görüntülenen Sayışman, acelesinin olduğunu belirtti.