turist

Kemer nüfusunun 4 katı tatilciyi ağırlıyor
Kemer nüfusunun 4 katı tatilciyi ağırlıyor Antalya'nın 49 bin 383 nüfuslu Kemer ilçesi, 9 günlük bayram tatilinde günde 200 bin yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.
Tatilcilere 'Carettalara dokunmayın' uyarısı
Tatilcilere 'Carettalara dokunmayın' uyarısı Dünyaca ünlü turistlik ilçeler Bodrum, Datça, Marmaris, Fethiye, Ortaca ve Ula'ya sahip olan Muğla, 9 günlük Kurban Bayramı tatili için binlerce kişinin akınına uğradı.
Antalya'da sahildeki locanın aylık kirası 75 bin lira
Antalya'da sahildeki locanın aylık kirası 75 bin lira Kurban Bayramı tatilinde turizm hareketliliğinin yaşandığı Antalya'da sahildeki işletmelerde loca kiralayıp, deniz keyfi yaşamak isteyenler günlük 3 bin lira, aylık kiralamak isteyenler de 75 bin lira ödüyor.
Müzik yasağı kalktı, eğlence mekanları doldu!
Müzik yasağı kalktı, eğlence mekanları doldu! Müzik yasağının kaldırıldığı Antalya'da tatilciler, gece kulüplerinde sabaha kadar eğlendi. Eğlence mekanları da 3 yıllık aranın ardından yasağın kaldırılmasını dans ve müzik koreografisi ile kutladı.
Antalya havada yeni turist rekoru kırdı!
Antalya havada yeni turist rekoru kırdı! Antalya Valisi Ersin Yazıcı, havayoluyla kente gelen yabancı turist sayısında 17 Haziran Cumartesi günü 86 bin 278 kişi ve 1081 uçak sayısıyla yeni bir rekor kırıldığını açıkladı.
Antalya'da sıcaklıklar artınca sahil doldu!
Antalya'da sıcaklıklar artınca sahil doldu! Antalya'da hava sıcaklığının 28 dereceye ulaşmasıyla Konyaaltı Sahili doldu.
Bodrum'da yerli turist rezervasyonlarını durdurdu
Bodrum'da yerli turist rezervasyonlarını durdurdu Muğla'nın Bodrum ilçesinde seçimler nedeniyle iç pazarda daralma oldu, yerli turist rezervasyonlarını durdurdu, yabancı turist sayısı ise yüzde 14 arttı.