Türkiye


Türkiye'den, 2 bin eserin çalındığı Londra'daki müzeye iade talebi
Türkiye'den, 2 bin eserin çalındığı Londra'daki müzeye iade talebi Kültürve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadele Dairesi Başkanı Zeynep Boz'dan açıklamalar...
Filenin Sultanları Avrupa şampiyonluğunu taraftarlarla kutladı
Filenin Sultanları Avrupa şampiyonluğunu taraftarlarla kutladı 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan'ı yenerek zafere ulaşan A Milli Kadın Voleybol Takımı taraftarlarla bir araya geldi.
Erdoğan - Putin arasındaki zirve başladı
Erdoğan - Putin arasındaki zirve başladı Dünya genelinde milyonlarca kişinin tahıla ulaşmasını sağlayacak anlaşmanın yeniden devreye girebilmesi için gözler Türkiye'de. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Soçi'deki görüşmesi başladı.
Avrupa şampiyonu 'Filenin Sultanları' yurda döndü
Avrupa şampiyonu 'Filenin Sultanları' yurda döndü 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nın finalinde Sırbistan'ı 3-2 yenerek tarihinde ilk kez şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı, İstanbul'a geldi.
Filenin Sultanları Avrupa şampiyonu oldu
Filenin Sultanları Avrupa şampiyonu oldu A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası final maçında Sırbistan ile karşı karşıya geldi.
Ayça Varlıer iki yıl sonra Türkiye'ye dönüyor
Ayça Varlıer iki yıl sonra Türkiye'ye dönüyor Oyuncu, şarkıcı Ayça Varlıer kariyerinde yepyeni sayfa açmak için gittiği Amerika’da, iki farklı Broadway müzikalinde oynayan tek Türk oldu.
Filenin Sultanları Sırbistan'dan rövanşı almak istiyor!
Filenin Sultanları Sırbistan'dan rövanşı almak istiyor! Sırbistan'a 2019'da Ankara'daki finalde yenilen Filenin Sultanları, bu kez Brüksel'de tarihi bir zafer için sahada! Türk sporunun bu büyük anında A Milli Takım, İtalyan teknik adam Daniele Santarelli liderliğinde altın madalya için ter dökecek.