Türkiye


Yargı bağımsızlığı olmadan milli gelirde artış olmaz Hukukun üstünlüğünün sağlanamaması nedeniyle ülke ekonomisi büyüyemezken, vatandaşlar da daha az gelire mahkum oluyor.
Tahliyelere Taliban mı sızdı?.. Afganistan’da tahliyeler devam ederken, Avrupa ülkelerine getirilen Afganların hangi güvenlik taramalarından geçirildiğine dair kuşkular ve soru işaretleri artıyor.
Rusya: "Türkiye ile yeni S-400 anlaşması yakın" Rus yetkililer, Türkiye ile yeni bir S-400 hava savunma sistemi anlaşması imzalanmasının an meselesi olduğunu duyurdu.
İzmir, konut fiyat artışında dünya şampiyonu oldu! Dünyadaki 150 kentini kapsayan konut fiyat artışı araştırmasında göre İzmir zirveye oturdu. Ankara ikinci, İstanbul dördüncü oldu...
50 bin dolarlık ev bile vatandaşlık için satılıyor Ülkesinden kaçan akın akın Türkiye’den ev almaya geliyor. TL’nin değer kaybının da sağladığı kolaylıkla 250 bin doları tamamlayacak birkaç ev birden alan Araplar hem TC vatandaşlığı kazanıyor, hem de evleri kiraya verip gelir elde ediyor.
Göçmen kabul etmeyen Japonya'dan Türkiye'ye göçmen kredisi Sadece 12 Suriyeliyi ülkesine kabul eden Japonya, milyonlarca Suriyeliyi ağırlayan Türkiye'ye 410 milyon dolar kredi verecek. Japonya Dışişleri Bakanı, Türkiye'ye şu ana kadar göçmenler için 550 milyon dolarlık destek verdiklerini açıkladı.
Michele Morrone İstanbul'un tadını çıkarıyor Türkiye'ye estetik ameliyat olmak için gelen İtalyan oyuncu Michele Morrone İstanbul'un tadını çıkarıyor.