Türkiye


BM'den Türkiye'ye taziye mesajı
BM'den Türkiye'ye taziye mesajı Kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine ve Türk hükümetine başsağlığı dileyen Guterres, yaralılara acil şifa temennisinde bulundu.
Katar ile 11 anlaşma
Katar ile 11 anlaşma Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile görüştü.
Katar Emiri Al Sani Türkiye'yi ziyaret edecek
Katar Emiri Al Sani Türkiye'yi ziyaret edecek Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye gelecek.
Michele Morrone Beşiktaş'ta 30 bin TL hesap ödedi
Michele Morrone Beşiktaş'ta 30 bin TL hesap ödedi Tatil yapmak için sık sık Türkiye'ye gelen 32 yaşındaki yetişkin film yıldızı Michele Morrone, geçtiğimiz haftalarda soluğu yine İstanbul'da almıştı.
Hazal Kaya'nın doğumu Amerika'da mı gerçekleşecek?
Hazal Kaya'nın doğumu Amerika'da mı gerçekleşecek? İkinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Hazal Kaya, hamilelik süreciyle ilgili sorulara yanıt verdi.
Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti para basıyor
Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti para basıyor İngiltere'de yayınlanan "Love Island" yarışmasını kazanan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu’nun yarışmanın bugüne kadar en çok para kazanan katılımcısı olacağı tahmin ediliyordu.
Gazda tek yol Türkiye
Gazda tek yol Türkiye Kuzey Akım-1 ve Kuzey Akım-2 boru hatlarındaki sızıntılarla sarsılan ve gaz krizini aşmak için alternatif arayan Avrupa’nın önündeki en büyük fırsat Türkiye....