turne

Gülben Ergen Alaçatı konserinde düşman çatlattı
Gülben Ergen Alaçatı konserinde düşman çatlattı Sevilen şarkıcı Gülben Ergen, önceki akşam Alaçatı'da sahne aldı.
Beste Açar'ın ilk konseri merhum Kayahan'ın son konserini verdiği yerde
Beste Açar'ın ilk konseri merhum Kayahan'ın son konserini verdiği yerde Beste Açar, merhum babası Kayahan'ın şarkılarıyla konser turuna çıkıyor.
Sağlığına kavuşan Madonna dünya turnesinin yeni tarihlerini açıkladı
Sağlığına kavuşan Madonna dünya turnesinin yeni tarihlerini açıkladı Madonna, yoğun bakıma kaldırılmasına yol açan ağır bakteriyel enfeksiyonunun ardından ertelenen dünya turunun yeni tarihlerini duyurdu. Turnenin 14 Ekim'de Londra'da başlayacağı belirtildi.
Hatice Aslan: "Çalışmak tatilden daha keyifli"
Hatice Aslan: "Çalışmak tatilden daha keyifli" Etiler'de objektiflere yansıyan Hatice Aslan, yoğun iş temposundan dolayı bu yaz tatil yapamadığını ifade etti. Oyuncu, "Çalışmak tatilden daha zevkli" açıklamasını yaptı.
Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek
Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek Sevilen şarkıcı Hadise; yaz konserlerine hız kesmeden devam ediyor.
Can Yılmaz ve Zafer Algöz'ün komedi yolculuğu sürüyor
Can Yılmaz ve Zafer Algöz'ün komedi yolculuğu sürüyor Seyircisi tarafından çok sevilen, tiyatro sanatçısı ve oyuncu Zafer Algöz ile komedi yazarı ve oyuncu Can Yılmaz’ın iki kişilik gösterisi "Burda Olan Burda Kalır" izleyicilerini güldürmeye devam ediyor.
Jason Derulo ikinci kez Belek'te sahne alacak
Jason Derulo ikinci kez Belek'te sahne alacak Dünyaca ünlü müzik devlerini ağırlayarak tüm dikkatleri üzerine çeken 'Regnum Live in Concert' serisi, bu yıl yine birbirinden iddialı isimleri sahnesine konuk edecek.