Ushan Çakır


Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan aşk dolu afiş
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan aşk dolu afiş Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan "Aile" dizisinin ilk afişi yayınlandı.
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler "Aile" dizisi merakla beklenirken, Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni kareler geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede yeni gelişme
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede yeni gelişme Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’u buluşturan "Aile" dizisinin hazırlıkları sürerken sürpriz bir gelişme yaşandı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan dizide neler oluyor?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan dizide neler oluyor? Kıvanç Tatlıtuğ ile "Medcezir" dizisinden beri televizyona iş yapmayan Serenay Sarıkaya’nın başrolünü oynayacağı Ay Yapım’ın Aile dizisinin ay sonunda sete çıkması bekleniyor.
Nilay Deniz apar topar Konya'ya gitti
Nilay Deniz apar topar Konya'ya gitti Başrolünü Bülent İnal’ın oynadığı Kale Film’in TRT için çektiği "Mevlana" dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.
Bülent İnal Mevlana'yı canlandırıyor
Bülent İnal Mevlana'yı canlandırıyor Bülent İnal, TRT'nin iddialı yapımlarından 'Hz. Mevlana' dizisinde Mevlâna Celaleddin-i Rumi'yi oynuyor. Ekip, önceki gün Konya'da kamera karşısına geçti.
Rise Of Empires: Ottoman'ın ikinci sezonu geliyor
Rise Of Empires: Ottoman'ın ikinci sezonu geliyor Karga Seven Pictures'ın geçen yıl 24 Ocak'ta Netflix'te seyirciyle buluşan 6 bölümlük "Rise Of Empires: Ottoman" dizisinin 2. sezonu için hazırlıklar başladı.