uzaklaştırma kararı


Piyanist Süher Pekinel'e 2 ay uzaklaştırma
Piyanist Süher Pekinel'e 2 ay uzaklaştırma Piyanist Süher Pekinel, eşine 2 ay yaklaşamayacak. İşadamı Ömer Pekin Baran'ın vasisi İbrahim Bülbül, Baran'ın piyanist eşi Süher Pekinel hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.
Fenerbahçeli Berisha olay iddialarla mahkemelik oldu!
Fenerbahçeli Berisha olay iddialarla mahkemelik oldu! Fenerbahçeli futbolcu Mergim Berisha, sevgilisi Vesa Vllasaliu’yu darp ettiği ve eşyalarına el koyduğu gerekçesiyle davalık oldu. Mahkeme, futbolcunun 2 ay süreyle sevgilisinin bulunduğu konuta ve işyerine yaklaşmamasına karar verdi.
Mahkemeden Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye şok!
Mahkemeden Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye şok! Sevilen sanatçı Gülşen, 'Söylemezsem Olmaz' ismindeki programda şahsını hedef gösterip hakaret ettikleri için bir ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdığı magazin yorumcuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto mahkemeye itirazda bulundu. Mahkeme konuyla ilgili kararını verdi.
Gülşen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil için harekete geçti!
Gülşen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil için harekete geçti! Sevilen sanatçı Gülşen, Söylemezsem Olmaz yorumcuları Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil'in kişilik haklarına saldırdıklarını gerekçe göstererek 1 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdı.
Doktor eşine uzaklaştırma aldırdığı söylenen Pelin Batu'dan ilk açıklama
Doktor eşine uzaklaştırma aldırdığı söylenen Pelin Batu'dan ilk açıklama Pelin Batu, doktor eşi Macit Bitargil ile boşanma kararı aldıklarını duyurdu. Batu, haklarında çıkan 'şiddet' iddiasıyla da ilgili ilk defa konuştu.
Pelin Batu doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma aldırdı!
Pelin Batu doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma aldırdı! Ünlü oyuncu, şair ve tarihçi Pelin Batu ile kalp ve damar cerrahı Dr. Macit Bitargil, İtalya'nın başkenti Roma'da 2018 yılında evlendi. Çiftin bir süre sonra çocukları oldu. Geçtiğimiz aylarda ikili arasında anlaşmazlık başladı.
Sevgilisinin saldırısına uğrayan ünlü oyuncu bilinç kaybı yaşadı
Sevgilisinin saldırısına uğrayan ünlü oyuncu bilinç kaybı yaşadı 2018 yılından beri MS Hastalığı ile mücadele eden ünlü oyuncu, eski erkek arkadaşının kendisine saldırdığını iddia etti.