uzaklaştırma kararı

Gonca Vuslateri'nin kurye kavgasında ikinci perde
Gonca Vuslateri'nin kurye kavgasında ikinci perde Kurye Barış D., kargo paketlerini ulaştıramadığı Gonca Vuslateri’nin Instagram paylaşımının altına “Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam, evde yoksun” diye not bırakmıştı. Bu sözü istismar olarak değerlendiren Vuslateri, kuryeden şikayetçi olmuştu.
Ceren Hindistan Ümit Aslan hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı
Ceren Hindistan Ümit Aslan hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı Ceren Hindistan, eski sevgilisi Ümit Aslan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ünlü oyuncu, Hindistan, hayati tehlikesinin olduğunu öne sürdü.
Burak Sergen'den eşine uzaklaştırma kararı
Burak Sergen'den eşine uzaklaştırma kararı "Sadakatsiz" dizisinin 'Haluk Güçlü'sü Burak Sergen eşi Nihan Ünsal’ın kendisini İzmirli iş insanı Özer Kaçmaz’la aldattığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı.
Özer Hurmacı: "Günlerdir çocuklarımı göremiyorum"
Özer Hurmacı: "Günlerdir çocuklarımı göremiyorum" Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'dan boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Yakışıklı futbolcu, "Astroloji haritalarına bakarak beni aldatan adam olmakla suçluyor" diyerek çocuklarının velayetini istemişti.
Ünlü avukat Begüm Gedik'ten müzisyen Batuhan Sevimo'ya uzaklaştırma
Ünlü avukat Begüm Gedik'ten müzisyen Batuhan Sevimo'ya uzaklaştırma İstanbul'da ünlü avukat Begüm Gedik, eski sevgilisi müzisyen Batuhan Sevimo'dan şikayetçi oldu.
Özer Hurmacı'nın eşinden karşı hamle: Bir servet istiyor
Özer Hurmacı'nın eşinden karşı hamle: Bir servet istiyor Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'dan boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Yakışıklı futbolcu, "Astroloji haritalarına bakarak beni aldatan adam olmakla suçluyor" diyerek çocuklarının velayetini istemişti.
Hadise'nin takıntılı hayranı bu kez de evini gözetledi
Hadise'nin takıntılı hayranı bu kez de evini gözetledi Oturduğu siteye defalarca gelerek Hadise’yi rahatsız ettiği için hakkında uzaklaştırma kararı verilen Tarık D., bu kez şarkıcıyı gözetlerken yakalandı. Hadise, uzlaşmayı reddedince şüpheli hakkında bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.