uzaklaştırma kararı

Doktor eşine uzaklaştırma aldırdığı söylenen Pelin Batu'dan ilk açıklama
Doktor eşine uzaklaştırma aldırdığı söylenen Pelin Batu'dan ilk açıklama Pelin Batu, doktor eşi Macit Bitargil ile boşanma kararı aldıklarını duyurdu. Batu, haklarında çıkan 'şiddet' iddiasıyla da ilgili ilk defa konuştu.
Pelin Batu doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma aldırdı!
Pelin Batu doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma aldırdı! Ünlü oyuncu, şair ve tarihçi Pelin Batu ile kalp ve damar cerrahı Dr. Macit Bitargil, İtalya'nın başkenti Roma'da 2018 yılında evlendi. Çiftin bir süre sonra çocukları oldu. Geçtiğimiz aylarda ikili arasında anlaşmazlık başladı.
Sevgilisinin saldırısına uğrayan ünlü oyuncu bilinç kaybı yaşadı
Sevgilisinin saldırısına uğrayan ünlü oyuncu bilinç kaybı yaşadı 2018 yılından beri MS Hastalığı ile mücadele eden ünlü oyuncu, eski erkek arkadaşının kendisine saldırdığını iddia etti.
Beste Açar evlilik tarihi aldığı sevgilisine uzaklaştırma kararı aldırdı!
Beste Açar evlilik tarihi aldığı sevgilisine uzaklaştırma kararı aldırdı! "Babamın adıyla ünlü olmaya çalışıyor" Kayahan'ın kızı Beste Açar, ‘Babamın adını kullanıyor' dediği eski sevgilisi Oksal Erev hakkında ‘tehdit ve şantaj'dan 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.
Tarık Mengüç uzaklaştırma kararı aldırdı!
Tarık Mengüç uzaklaştırma kararı aldırdı! Ünlü şarkıcı Tarık Mengüç, uzun süredir kavgalı olduğu kayınbiraderi İsmet S.'nin kendisini ve ailesini tehdit etmesi sonucu uzaklaştırma kararı aldırdı.
Eda Cideli'den Kemal Gülman'a 1 ay uzaklaştırma!
Eda Cideli'den Kemal Gülman'a 1 ay uzaklaştırma! Kemal Gülman'ın (90) kendisini darp ettiğini ve psikolojik olarak baskı kurduğunu iddia eden 57 yaş küçük avukat sevgilisi Eda Cideli (33), savcılığa şikayette bulundu.
Sipahioğlu ailesi birbirine girdi!
Sipahioğlu ailesi birbirine girdi! Tamek Holding'in sahiplerinden Güngör Sipahioğlu, aşı karşıtı kızı Selda Sipahioğlu'nun hasta babasının canına riske attığını öne sürdü. Davacı anne, Kovid karantinasını ihlal eden kızının virüs bulaştırdığı şoförün de öldüğünü iddia etti.