Ece Ronay'dan üzücü açıklama: "Akli dengemi kaybetmeye başladım"

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay 2,5 aylık hamileyken nişanlısı Mehmet Bilir’le evlenmiş ve kısa süre sonra da boşanmıştı. Ronay eski kocasından şiddet gördüğünü iddia ederek fotoğrafını paylaştı.

Ece Ronay'dan üzücü açıklama: "Akli dengemi kaybetmeye başladım"

Fenomen Ece Ronay eski eşi Mehmet Bilir tarafından şiddet gördüğünü açıkladı.

HaberGlobal'in haberine göre eski eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırmasına rağmen şiddetin devam ettiğini açıklayan Ronay şiddet gördüğü günden bir fotoğrafını da paylaştı.


Ece Ronay'dan üzücü açıklama: "Akli dengemi kaybetmeye başladım"


Ece Ronay açıklamasında, "Canıma tak etti" diyerek "Artık akli dengemi kaybetmeye başladım. Ben iyi olmazsam çocuğuma iyi bir hayat sunamam ve tek gayem Miran'a iyi bir hayat sunup s.ktir olup gitmek bu dünyadan. İntihar etmeye de çalıştım artık iyi değilim, başıma gelebilecek her şeyin sorumlusu eski eşimdir" dedi.Ece Ronay'dan üzücü açıklama: "Akli dengemi kaybetmeye başladım" - Resim : 2"DEFALARCA KEZ ÖLÜM TEHDİDİ ALDIM"


Ece Ronay devamında ise "Artık toparlandım bir gün intihar etti diye bir haber duyarsanız sakın inanmayın. Ben yaşamayı seviyorum. Kurtulamıyorum, maddi, manevi, psikolojik olarak tükendim" dedi.Ece Ronay'dan üzücü açıklama: "Akli dengemi kaybetmeye başladım" - Resim : 3