vasiyet


Depremde hayatını kaybeden Şeyma 3 yıl önce vasiyet etmiş: "Hakkımızı arayın"
Depremde hayatını kaybeden Şeyma 3 yıl önce vasiyet etmiş: "Hakkımızı arayın" Kahramanmaraş'ta yaşanan iki büyük depremde enkaz altında kalan Şeyma isimli genç kız da hayatını kaybetti. Şeyma'nın 2020 yılında yaptığı bir paylaşım ise sosyal medyayı sarstı.
Hakan Ural'dan objektif ve dürüst yorumlar
Hakan Ural'dan objektif ve dürüst yorumlar Hakan Ural, bu sabah Kanal D'de ekrana gelen "Neler Oluyor Hayatta" programında herkesin bildiği ama dile getirmediği gerçekleri ifade ederek dürüst ve samimi tavrıyla takdir topladı.
Cüneyt Arkın'ın vasiyeti okununca ailede miras krizi çıktı!
Cüneyt Arkın'ın vasiyeti okununca ailede miras krizi çıktı! Cüneyt Arkın'ın kendi el yazısıyla hazırladığı vasiyetname açıklandı. Arkın, Levent'teki gayrimenkulünü eşi ve iki erkek çocuğuna bırakınca, ilk eşinden dünyaya gelen kızı Filiz Cüreklibatır vasiyete itiraz etti.
Anta Toros Gülriz Sururi'nin vasiyetini açıkladı
Anta Toros Gülriz Sururi'nin vasiyetini açıkladı 2018'de Gülriz Sururi ile birlikte en uzun çalışan kadın oyuncu olan Anta Toros, "Bana bir vasiyeti olmuştu" diyerek, usta ismin kendisiyle paylaştığı sözleri açıkladı.
Fatma Girik'in mirasında kavga büyüdü!
Fatma Girik'in mirasında kavga büyüdü! Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Torba Mahallesi'nde yaşayan ve 24 Ocak 2022 tarihinde yaşamını yitiren Türk sinemasının efsane ismi Fatma Girik'in mirası dava konusu olmuştu.
Cüneyt Arkın: "Beni oraya gömün"
Cüneyt Arkın: "Beni oraya gömün" Cüneyt Arkın için Perşembe günü saat 10.00'da Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenleneceği, ardından usta oyuncunun Teşvikiye Camii'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlanacağı kaydedildi.
Simon Cowell köpeklere 20 milyon sterlin bırakacak
Simon Cowell köpeklere 20 milyon sterlin bırakacak Dünyada farklı versiyonları yayınlanan yetenek yarışmalarının yaratıcısı yapımcı Simon Cowell, servetinden köpeklere 20 milyon sterlin ayırdığı ortaya çıktı.