Venedik Film Festivali


Demet Özdemir'e Venedik Film Festivali'nde ödül
Demet Özdemir'e Venedik Film Festivali'nde ödül Oyuncu Demet Özdemir, Kineo Ödül Töreni'nde 'Uluslararası En İyi Oyuncu' ödülüne layık görüldü.
Özge Özacar'ın Venedik şıklığına beğeni yağdı
Özge Özacar'ın Venedik şıklığına beğeni yağdı Ünlü oyuncu Özge Özacar, Venedik Film Festivali'ne güzelliği ve şıklığıyla damgasını vurdu.
Özge Özacar'dan Venedik çıkarması
Özge Özacar'dan Venedik çıkarması Özge Özacar mayıs ayındaki Cannes Film Festivali‘nin ardından şimdi de Venedik Film Festivali'nde boy gösterdi.
Demet Özdemir'in mutluluktan ayakları yere basmıyor!
Demet Özdemir'in mutluluktan ayakları yere basmıyor! Bir süredir adı yakışıklı Yunan DJ Sergio ile anılan Demet Özdemir, aldığı müjdeli haberle sevince boğuldu...
Farah Zeynep Abdullah'a "En İyi Kadın Başrol Oyuncu" ödülü
Farah Zeynep Abdullah'a "En İyi Kadın Başrol Oyuncu" ödülü Farah Zeynep Abdullah, İtalya Kültür Bakanlığı ve İtalya Sinema Eleştirmenleri tarafından verilen Premio Kinéo ödüllerinde En İyi Kadın Başrol Oyuncu Ödülü‘nü kazandı.
Melis Sezen Venedik Film Festivali'nde göz kamaştıracak
Melis Sezen Venedik Film Festivali'nde göz kamaştıracak Genç kuşağın gözde oyuncularından Melis Sezen, tüm dünyanın merakla beklediği festivalin kırmızı halısında yürüyecek.
Özge Gürel Venedik Film Festivali'ne katılacak
Özge Gürel Venedik Film Festivali'ne katılacak İtalya'da geniş bir hayran kitlesi olan ünlü oyuncu Özge Gürel, Venedik Film Festivali'nde göz kamaştırmaya hazırlanıyor.