Yağmur Atacan


Pınar Altuğ gerçeği itiraf etti Yağmur Atacan ile yıllardır mutlu bir evlilik sürdüren Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından merak edilen gerçeği itiraf etti.
Ünlü isimler kamp keyfi yaptı Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, Alp Kırşan-Zeynep Kırşan ikilisi ve çocuklarıyla birlikte karavan tatili yaptı.
Pınar Altuğ: "Aile her şeydir" 2008 yılında nikah masasına oturan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, önceki gün kızları Su ile birlikte kamera karşısına geçti.
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın lüks sosyal mesafesi Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan çifti Etiler'de görüntülendi. Ayrı ayrı ciplere binen çift espri yapmaktan da geri durmadı.
Pınar Altuğ'dan duygulandıran yıldönümü paylaşımı Ünlü televizyon yıldızı Pınar Altuğ, 2008 senesinde hayatını birleştirdiği Yağmur Atacan’la evlilik yıldönümünü kutladı.
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan her fırsatta soluğu kayakta alıyor Pandemi döneminde milyonlar evlerinden dışarıya adım atamazken Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan keyifli tatil planlarıyla kıskandırıyor.
Pınar Altuğ Kartalkaya'da dağ evi kiraladı Ünlü televizyon yıldızı Pınar Altuğ, “Su kayak yapmak istedi, biz de kırmayıp buraya geldik” dedi.