Yağmur Sarnıç


Yağmur Sarnıç'tan Emre Aşık'ın suçlamalarına cevap Emre Aşık, boşanma esnasında olduğu eşi Yağmur Aşık'ı kendisine ait olan evden polis zoruyla çıkartmıştı. Yaşanan bu olayın ardından Aşık, cephesinden Sarnıç'ın evi tanınmaz hale getirdiği suçlaması yapıldı.
Emre Aşık - Yağmur Sarnıç davasında olay ifadeler Emre Aşık’ı öldürmeye teşebbüsle yargılanan Erdi S.: "Yağmur benden hamile kaldığı için Emre’nin onu öldürteceğini düşünüyordu. Yağmur yatıp kalkıp Emre’yi öldürtmek istiyordu"
Yağmur Sarnıç gözyaşlarıyla anlattı Boşanma davaları süren Emre Aşık-Yağmur Sarnıç davasında sular durulmuyor.
Emre Aşık-Yağmur Sarnıç Aşık davasında ortalık karıştı! Boşanma davaları süren Emre Aşık-Yağmur Sarnıç Aşık davasında sular durulmuyor. İstanbul Aile Mahkemesi'nde ikili arasında görülen gizli çekişmeli boşanma davasında dün bir gelişme yaşandı.
Emre Aşık ile Yağmur Aşık arasında sular durulmuyor! Eşi Emre Aşık'ı öldürtmek için kiralık katil tuttuğu iddia edilen Yağmur Aşık'ın bir televizyon programına bağlanarak yaptığı açıklamalar başına bela oldu.
Yağmur Sarnıç'ın yeni aşkı tehdit mi ediliyor? Esk, futbolcu Emre Aşık ile boşanma davası süren Yağmur Sarnıç, gittiği sinema çıkışı yeni sevgilisi Baycan Şenöz ile ilk kez kameralara takıldı
Emre Aşık polise sığındı Eski futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiği gerekçesiyle karakola başvurdu.