Yağmur Sarnıç


Emre Aşık ile Yağmur Aşık arasında sular durulmuyor! Eşi Emre Aşık'ı öldürtmek için kiralık katil tuttuğu iddia edilen Yağmur Aşık'ın bir televizyon programına bağlanarak yaptığı açıklamalar başına bela oldu.
Yağmur Sarnıç'ın yeni aşkı tehdit mi ediliyor? Esk, futbolcu Emre Aşık ile boşanma davası süren Yağmur Sarnıç, gittiği sinema çıkışı yeni sevgilisi Baycan Şenöz ile ilk kez kameralara takıldı
Emre Aşık polise sığındı Eski futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiği gerekçesiyle karakola başvurdu.
Yağmur Sarnıç'ın 8 sene hapsi isteniyor Boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Sarnıç'ın iş yerini basarak kendisini ve otel müdürünü tehdit ettiğini ileri süren eski milli futbolcu Emre Aşık'ın şikâyeti üzerine Yağmur Sarnıç hakkında 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Yağmur Aşık gözaltına alındı! Yağmur Aşık'ın gözaltına alınıp; ifadesini verdikten sonra serbest bırakıldığı bildirildi.
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç'ın arasında sular durulmuyor Boşanma davaları süren Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın dakikalarca kavga edip bağrışmaları dikkat çekti. Annelerinden ayrılmak istemeyen çocukların feryatları yürekleri yaktı.
Yağmur Aşık'tan okul müdürüne tehdit yağmuru Eski futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık, kendisi hakkında “Çocuğuna şiddet uyguluyor” diye şahitlik yapan okul müdürünü “Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım” diyerek tehdit etti. Aşık’ın iki yıla kadar hapsi isteniyor.