Yağmur Tanrısevsin


Oyuncu Meltem Gülenç'ten son dakika haberi
Oyuncu Meltem Gülenç'ten son dakika haberi Daha önce "Güneşin Kızları, "Şeref Sözü" ve "Kızlarım İçin" gibi popüler yapımda rol alan deneyimli oyuncu Meltem Gülenç, "Kalp Yarası" isimli diziyle ekrana geliyordu.
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık Atv’nin Süreç Film imzalı dizisi “Kalp Yarası” seyirciyi pazartesi akşamları ekran başına toplamaya devam ediyor.
Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan'a öpüşme yasağı mı geldi?
Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan'a öpüşme yasağı mı geldi? Nesrin Cavadzade hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Bir yıldır aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan Gökhan Alkan'a, 'Kalp Yarası' dizisindeki partneri Yağmur Tanrısevsin'le öpüşmesini yasakladığı iddia edildi.
Kalp Yarası dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
Kalp Yarası dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Süreç Film'in atv için Antakya'da çektiği "Kalp Yarası" dizisi pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.
Bora Cengiz'den ekrana 'gizemli' dönüş
Bora Cengiz'den ekrana 'gizemli' dönüş Bu sezon adı "Sadakatsiz" dizisi için anılan Bora Cengiz, senaryo değişip hayat vereceği rol iptal edilince gelen diğer teklifleri değerlendirmeye başladı.
Kalp Yarası dizisiyle ilgili flaş gelişme
Kalp Yarası dizisiyle ilgili flaş gelişme Atv’nin Süreç Film imzalı dizisi Kalp Yarası pazartesi akşamlarına damgasını vuruyor.
Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu
Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu "Kalp Yarası" dizisi için Hatay’da bulunan başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin; Hatayspor-Fenerbahçe maçını tribünden izledi.