Yağmur Tanrısevsin


Kerem Bürsin: "Ayrıldıktan sonra arkadaş kalınabilir"
Kerem Bürsin: "Ayrıldıktan sonra arkadaş kalınabilir" Önceki gün Etiler'de objektiflere takılan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Yağmur Tanrısevsin'in yeni imajı beğenildi
Yağmur Tanrısevsin'in yeni imajı beğenildi Son dönemin sempatik yıldızı Yağmur Tanrısevsin, yepyeni bir görünüme kavuştu.
Nurseli İdiz ile Yağmur Tanrısevsin anne-kız oldu
Nurseli İdiz ile Yağmur Tanrısevsin anne-kız oldu Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ve Berk Atan’ın oynadığı, yapımcılığını OTTO Entertainment’ın yaptığı, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği “Üçüncü Gün” filminde Nurseli İdiz, Yağmur Tanrısevsin'in annesi rolünde izleyicilerin karşısına çıkacak.
Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir'in rötarlı nikahında şoke eden gerçek!
Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir'in rötarlı nikahında şoke eden gerçek! Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, hava şartları nedeniyle düğününü 28 Ağustos'a ertelemişti.
Pınar Eliçe'den konuşulacak Zeynep Koçak yorumu
Pınar Eliçe'den konuşulacak Zeynep Koçak yorumu Pınar Eliçe, düğününe kısa bir süre kalan eski aşkı Oğuzhan Koç'a aldatma göndermesinde bulunan Zeynep Koçak için konuştu.
Zeynep Koçak Oğuzhan Koç'tan yılların intikamını aldı!
Zeynep Koçak Oğuzhan Koç'tan yılların intikamını aldı! 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' setinde taşınıp aşk yaşamaya başlayan ikilinin nikah masasına oturması beklenirken, sürpriz bir şekilde ayrılık haberi geldi. Kısa bir süre sonra ise Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin'in aşk yaşadığı ortaya çıktı.
Yağmur Tanrısevsin: "Aşka ayıracak vaktim mi var?"
Yağmur Tanrısevsin: "Aşka ayıracak vaktim mi var?" En son ekranlara veda eden "Kalp Yarası" dizisinde oynayan Yağmur Tanrısevsin, setlere dönüyor.