Yağmur Tanrısevsin paylaşımıyla neden eleştiri yağmuruna tutuldu?

Yağmur Tanrısevsin’in İngiltere’de bir fırına ekmek almaya gittiği kombin sosyal medyanın diline düştü. Güzel oyuncuya gelen yorumlar yağmur olup yağdı...

Yağmur Tanrısevsin paylaşımıyla neden eleştiri yağmuruna tutuldu?

Takvim Gazetesi'nin haberine göre güzelliği ve yaşadığı aşklarla adından söz ettiren Yağmur Tanrısevsin, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Tanrısevsin'in bazı paylaşımları beğenilse de bazı paylaşımlarına da eleştiri oklarının hedefi haline geliyor.


Yağmur Tanrısevsin paylaşımıyla neden eleştiri yağmuruna tutuldu?


Oyunculukta hedeflerini büyük tutan ve İngiltere'ye oyunculuk dersleri almak için giden Tanrısevsin, uzun süredir Londra ve İstanbul arası mekik dokuyor.

Şu sıralar İngiltere'de olan Yağmur Tanrısevsin önceki gün yaptığı paylaşımla bütün dikkatleri üzerine çekti.Yağmur Tanrısevsin paylaşımıyla neden eleştiri yağmuruna tutuldu? - Resim : 2


Tanrısevsin, Londra'da bir fırından ekmek aldığı anları Instagram takipçileriyle paylaştı.


YORUMLAR HAVADA UÇUŞTU!

Fakat güzel oyuncunun ekmek almaya gittiği kombin sosyal medyada dalga konusu oldu. Adeta bir davete gider gibi fırına giderek ekmek alan Tanrısevsin'e, "Resmen altına aceleyle bir şey giymeyi unutmuş", "Benim eşofman gruptan ayrıldı", "Fırına gidip çekim yapmak nedir?", "Pijama ve terlik kombini neyine yetmiyor?" ve "Böyle ekmek almaya gitmeyen de bir zahmet ekmek yemesin" yorumları yapıldı!


Yağmur Tanrısevsin paylaşımıyla neden eleştiri yağmuruna tutuldu? - Resim : 3