yakalama kararı


Muhammed Yakut hakkında kırmızı bülten talebi
Muhammed Yakut hakkında kırmızı bülten talebi Sosyal medyada videolar çekerek paylaşan Muhammed Yakut hakkında tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkarıldı.
Yıkılan İskenderun Devlet Hastanesi'nin müteahhidi hakkında yakalama kararı
Yıkılan İskenderun Devlet Hastanesi'nin müteahhidi hakkında yakalama kararı Kahramanmaraş merkezli depremlerde yıkılan ve daha önce 'depreme dayanıksız' raporu düzenlendiği ortaya çıkan İskenderun Devlet Hastanesi binasının A bloğuyla ilgili yürütülen soruşturmada, binayı yapan müteahhit A.Ö. ile fenni mesulü S.T. hakkında yakalama kararı çıkartıldı.
Deprem soruşturmalarında 160 tutuklama
Deprem soruşturmalarında 160 tutuklama Deprem bölgesinde yıkılan binalarla ilgili soruşturmalar kapsamında 564 şüpheli tespit edildi, 160 kişi tutuklandı.
Hakan Peker'in takıntılı hayranıyla davasında yeni gelişme
Hakan Peker'in takıntılı hayranıyla davasında yeni gelişme 90'lı yıllarda "Bir Efsane" şarkısıyla milyonların tanığını bir isim olan Hakan Peker, sosyal medyada kendisine aşk mesajları atan, karşılık alamadığında küfür ve hakaret içerikli yorumlar yapan takipçisinden şikayetçi olmuştu.
Burak Deniz - Nilperi Şahinkaya davasında olay gelişme!
Burak Deniz - Nilperi Şahinkaya davasında olay gelişme! Nilperi Şahinkaya'nın savcılığa şikayet ettiği meslektaşı Burak Deniz'in henüz ifade vermeye gitmediği ortaya çıktı.
Zimmetine para geçiren banka müdürü tam 19 yıl sonra yakalandı!
Zimmetine para geçiren banka müdürü tam 19 yıl sonra yakalandı! İstanbul'da bir banka şubesinde müdür olarak çalışırken, müşterilerine boş dekont imzalattırarak, zimmetine 4,5 milyon dolar ve 500 bin sterlin geçirdiği suçlamasıyla, 19 yıldır aranan Elbeyi A. (61) polis tarafından yakalandı.
Sedat Peker hakkında iddianame hazırlandı
Sedat Peker hakkında iddianame hazırlandı Sedat Peker hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı iddianame hazırladı. Evine geçtiğimiz yıl yapılan baskın sırasında bir adet ateşli silah ve çok sayıda mermi bulunması nedeniyle yürütülen soruşturma kapsamında 25 Ağustos 2022 tarihinde de yakalama kararı çıkarıldığı öğrenildi.