Yasak Elma


Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ı buluşturan diziye sürpriz transfer
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ı buluşturan diziye sürpriz transfer Yeni yayın döneminin merakla beklenen dizisi "Hudutsuz Sevda"yla çok flaş bir isim el sıkıştı.
Kızılcık Şerbeti'ne dengeleri değiştirecek transfer!
Kızılcık Şerbeti'ne dengeleri değiştirecek transfer! Cesur konusu ve renkli karakterleriyle geçen sezona damga vuran "Kızılcık Şerbeti" dizisinin ikinci sezon hazırlıkları sürüyor.
Şevval Sam'dan 'yeni dizi' sorusuna yanıt
Şevval Sam'dan 'yeni dizi' sorusuna yanıt Güzel şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam'ın "Yasak Elma" dizisinin ardından yeni dizi çekip çekmeyeceği merak konusu olmuştu.
Yasak Elma dizisinin ekibi Eda Ece'nin düğününde buluştu
Yasak Elma dizisinin ekibi Eda Ece'nin düğününde buluştu Yakışıklı basketbolcu Buğrahan Tuncer'le evlenen Eda Ece'nin düğününe "Yasak Elma" tam kadro katıldı.
Şevval Sam genç kalmasının sırrını açıkladı
Şevval Sam genç kalmasının sırrını açıkladı Son olarak final yapan "Yasak Elma" isimli yapımda rol alan; yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, gençlik sırrını verdi.
Biran Damla Yılmaz annesini evlendirdi! Gelin ile damadın yaş farkı olay oldu
Biran Damla Yılmaz annesini evlendirdi! Gelin ile damadın yaş farkı olay oldu Son olarak final yapan "Yasak Elma" projesinde rol alan oyuncu Biran Damla Yılmaz, annesini gelin etti.
Şevval Sam bu kez fena tutuldu! Aşk sorusuna bomba yanıt!
Şevval Sam bu kez fena tutuldu! Aşk sorusuna bomba yanıt! Final yapan "Yasak Elma" dizisinde oyunculuğuyla göz dolduran şarkıcı Şevval Sam; özel hayatında da oldukça mutlu günler geçiriyor.