Yasak Elma


Şevval Sam'dan oğlunun biten aşkına dair olay sözler
Şevval Sam'dan oğlunun biten aşkına dair olay sözler "Yasak Elma" dizisinin Ender'i Şevval Sam önceki gün Akmerkez'de objektiflere yansıdı.
Yasak Elma dizisi son bölümüyle tepki çekti
Yasak Elma dizisi son bölümüyle tepki çekti FOX TV'de pazartesi günleri ekrana gelen başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma son bölümde yine bomba olaylar yaşandı.
Yasak Elma hayranlarını şaşırtacak gelişme
Yasak Elma hayranlarını şaşırtacak gelişme Bu sezon final yapması planlanan Yasak Elma her yıl olduğu gibi yine küllerinden doğdu ve pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.
Alparslan Büyük Selçuklu 5 Aralık Yeni Bölüm Var mı Yok mu? Ne zaman?
Alparslan Büyük Selçuklu 5 Aralık Yeni Bölüm Var mı Yok mu? Ne zaman? Yasak Elma Bayram Edecek! Alparslan Büyük Selçuklu 37. Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusu taa ki Barış Arduç’un koronaya yakalandığı günden beri araştırılıyor. Peki, Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm bu akşam var mı?
Finale gittiği bilinen Yasak Elma'dan şaşırtan karar!
Finale gittiği bilinen Yasak Elma'dan şaşırtan karar! "Yasak Elma" dizisi yıllardır ilgiyle izlenirken ekranın en sürprizli dizisi olarak ön plana çıkmaya da devam ediyor.
Yasak Elma'nın Ender'i formunu koruyor
Yasak Elma'nın Ender'i formunu koruyor 'Yasak Elma' dizisinde 'Ender' karakterini canladıran Şevval Sam, formunu korumak için düzenli yürüyüş yapıyor.
Yasak Elma'nın Ender'i sosyal medyayı salladı!
Yasak Elma'nın Ender'i sosyal medyayı salladı! "Yasak Elma" dizisinde 'Ender' karakterini canladıran Şevval Sam'ın çölde verdiği pozlara beğeni yağdı.