Yasemin Şefkatli


Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses paylaşımı Yasemin Şefkatli, şarkıcı nişanlısı İdo Tatlıses ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından paylaştı.
İdo Tatlıses'ten nişanlısına romantik kutlama Şarkıcı İdo Tatlıses, nişanlısı Yasemin Şefkatli'nin doğum gününü romantik bir mesajla kutladı.
Yasemin Şefkatli ve Derya Tuna'nın arasından su sızmıyor Derya Tuna, oğlu İdo ile Ekim ayında nişanlanan Yasemin Şefkatli'yi öyle seviyor ki…
Evlilik yolunda ilerleyen İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den flaş haber! İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli 3 ay önce nişanlanmıştı...
Yasemin Şefkatli'nin 500 bin liralık hazırlığı! Güzel isim Yasemin Şefkatli yakında evleneceği İdo Tatlıses’le hazırlıkları yapıyor.
Derya Tuna'nın hayalinde torun var Derya Tuna’nın İbrahim Tatlıses’ten oğlu İdo iki ay önce Yasemin Şefkatli ile evliliğe ilk adımı atıp sözlenmişti.
Yasemin Şefkatli nazara geldi İdo Tatlıses ile mutlu birlikteliği nikah masasına ilerleyen Yasemin Şefkatli, son paylaşımında nazara geldiğini gözler önüne serdi.