Yasemin Şefkatli


Yasemin Şefkatli Bodrum'da tek başına görüntülendi Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik yoluna ilerleyen Yasemin Şefkatli, Bodrum'da tek başına görüntülendi.
İdo Tatlıses'ten Yasemin Şefkatli'ya özel şarkı Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Yasemin Şefkatli: "Düğün için doğru zamanı bekliyoruz" Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
Yasemin Şefkatli: "Kalabalık bir düğün istiyorum" İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli, salgın nedeniyle ertelenen düğünleri için konuştu.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den flaş haber Pandemi nedeniyle düğün planlarını bir türlü hayata geçiremeyen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, Mayıs sonunda planladıkları düğünlerini bu kez yaz sonuna attı.
Yasemin Şefkatli nikah öncesi aldığı kiloyla şaşırttı Şarkıcı İdo Tatlıses, 2017 yazında aşk yaşamaya başladığı güzel yıldız Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020’de nişanlanmıştı.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin evlilik hazırlıkları sürüyor Derya Tuna, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi. Tuna, oğlu İdo ve Yasemin Şefkatli'nin Mayıs'taki düğünleri için alışverişe geldiğini söyledi.