Yasemin Şefkatli


İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den birinci yıl kutlaması
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den birinci yıl kutlaması İdo Tatlıses, model Yasemin Şefkatli ile evliliklerinin birinci yılını romantik bir paylaşımla kutladı.
İdo Tatlıses müjdeli haberi böyle açıkladı: "Geri sayımdayız"
İdo Tatlıses müjdeli haberi böyle açıkladı: "Geri sayımdayız" Geçtiğimiz haftalarda Bodrum Yalıkavak'ta trafik kazası geçirerek ölümden dönen sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses eşi Yasemin Şefkatli'yle objektiflere yansıdı.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin el ele alışverişi
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin el ele alışverişi Genç şarkıcı İdo Tatlıses ve eşi Yasemin Şefkatli, geride bıraktığımız gün İstinye'de objektiflere yansıdı.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in tekne romantizmi
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in tekne romantizmi Geçtiğimiz yıl evlenen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, Ege koylarına demir attı. Tekne turuna çıkan çift, tatillerinden kesitleri takipçileriyle paylaştı.
Derya Tuna: "Bir an önce torun istiyorum"
Derya Tuna: "Bir an önce torun istiyorum" Derya Tuna, önceki gün bir AVM'de görüntülendi.
İdo Tatlıses: "Annem torun sayıklıyor"
İdo Tatlıses: "Annem torun sayıklıyor" İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, arkadaşlarıyla hasret giderdi.
Ünlü simalar kermeste buluşuyor
Ünlü simalar kermeste buluşuyor Cemiyet hayatının ve magazin dünyasının ünlüleri bugün Raffles Hotel İstanbul’da yapılacak ‘All Exclusive Fashion Marketing&Shopping Gala’da buluşacak.