Yasemin Şefkatli


Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses bugün evleniyor
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses bugün evleniyor Geçtiğimiz yıl aile arasındaki sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, bu akşam nikah masasına oturuyor.
Yasemin Şefkatli'den bol balonlu bekarlığa veda partisi
Yasemin Şefkatli'den bol balonlu bekarlığa veda partisi 7 Ekim’de İdo Tatlıses ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Yasemin Şefkatli bekarlığa veda partisi düzenledi.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin düğünüyle ilgili son dakika gelişmesi
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin düğünüyle ilgili son dakika gelişmesi Ekim ayında dünyaevine girecek olan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin düğünüyle ilgili bilinmeyen detaylar ortaya çıktı.
Yasemin Şefkatli’den İdo Tatlıses'e: "Taş gibi çocuksun"
Yasemin Şefkatli’den İdo Tatlıses'e: "Taş gibi çocuksun" İdo Tatlıses, uzun süredir Yasemin Şefkatli ile birlikte. İkili sosyal medyadan fotoğraf paylaştı. Birbirlerine yaptıkları yorum dikkat çekti.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in düğün tarihi netleşti
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in düğün tarihi netleşti Geçen yıl Ekim ayında nişanlanan; ancak pandemi yüzünden düğünlerini iki kez ertelemek zorunda kalan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, sonunda muradına eriyor.
Aşı yaptırmayan Yasemin Şefkatli Corona virüse yakalandı!
Aşı yaptırmayan Yasemin Şefkatli Corona virüse yakalandı! Corona virüs aşısı yaptırmayan Yasemin Şefkatli kendini kötü hissedince soluğu hastanede aldı. Şefkatli'nin testi pozitif çıktı... Sevgilisi İdo Tatlıses'in de test sonucu belli oldu.
Yasemin Şefkatli Bodrum'da tek başına görüntülendi
Yasemin Şefkatli Bodrum'da tek başına görüntülendi Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik yoluna ilerleyen Yasemin Şefkatli, Bodrum'da tek başına görüntülendi.