Yasemin Şefkatli


Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması
Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ekim ayında gösterişli bir düğün ile evlenmişti. İbrahim Tatlıses'in gelinine altın kemer takması düğüne damga vurmuştu.
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak Şarkıcı İdo Tatlıses'in güzel eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses dillerinden parayı düşürmüyor
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses dillerinden parayı düşürmüyor İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ve gelini Yasemin Şefkatli balayı için New York’u seçti. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti, ABD’ye ayak basar basmaz Dolar kuruna göndermede bulunan paylaşımlar yaptı.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in gardırobu ortak
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in gardırobu ortak İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile geçtiğimiz hafta dünya evine giren Yasemin Şefkatli, İstinye'de alışveriş yaparken görüntülendi.
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi
İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi Geçtiğimiz yıl aile arasında sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, dün nikah masasına oturdu. 550 kişinin davetli olduğu düğüne ünlü isimler akın etti.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses bugün evleniyor
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses bugün evleniyor Geçtiğimiz yıl aile arasındaki sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, bu akşam nikah masasına oturuyor.
Yasemin Şefkatli'den bol balonlu bekarlığa veda partisi
Yasemin Şefkatli'den bol balonlu bekarlığa veda partisi 7 Ekim’de İdo Tatlıses ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Yasemin Şefkatli bekarlığa veda partisi düzenledi.