Yasemin Şefkatli


Yasemin Şefkatli'nin 30 yaş sevinci
Yasemin Şefkatli'nin 30 yaş sevinci İdo Tatlıses, eşi Yasemin Şefkatli’nin doğum gününü geceden kutladı. Tatlıses bir elinde çiçek, diğerinde pasta ile eşine sürpriz yaptı.
İdo Tatlıses: "İzbandut gibi zaten"
İdo Tatlıses: "İzbandut gibi zaten" Geçtiğimiz aylarda evlenen İdo ve Yasemin Tatlıses çifti, Vadi İstanbul'da bir mekan çıkışı görüntülendi.
Yasemin Şefkatli sürpriz gelişmeyi müjdeledi
Yasemin Şefkatli sürpriz gelişmeyi müjdeledi Geçtiğimiz aylarda İdo Tatlıses ile dünya evine giren Yasemin Şefkatli, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Derya Tuna'dan İdo ve Yasemin'e torun göndermesi
Derya Tuna'dan İdo ve Yasemin'e torun göndermesi Derya Tuna oğlu ve gelinine üstü kapalı torun göndermesi yaptı.
Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması
Yasemin Şefkatli'den 'dövme' yalanlaması İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ekim ayında gösterişli bir düğün ile evlenmişti. İbrahim Tatlıses'in gelinine altın kemer takması düğüne damga vurmuştu.
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak
Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak Şarkıcı İdo Tatlıses'in güzel eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı.
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses dillerinden parayı düşürmüyor
Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses dillerinden parayı düşürmüyor İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ve gelini Yasemin Şefkatli balayı için New York’u seçti. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti, ABD’ye ayak basar basmaz Dolar kuruna göndermede bulunan paylaşımlar yaptı.