Yasemin Şefkatli

Aşı yaptırmayan Yasemin Şefkatli Corona virüse yakalandı!
Aşı yaptırmayan Yasemin Şefkatli Corona virüse yakalandı! Corona virüs aşısı yaptırmayan Yasemin Şefkatli kendini kötü hissedince soluğu hastanede aldı. Şefkatli'nin testi pozitif çıktı... Sevgilisi İdo Tatlıses'in de test sonucu belli oldu.
Yasemin Şefkatli Bodrum'da tek başına görüntülendi
Yasemin Şefkatli Bodrum'da tek başına görüntülendi Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik yoluna ilerleyen Yasemin Şefkatli, Bodrum'da tek başına görüntülendi.
İdo Tatlıses'ten Yasemin Şefkatli'ya özel şarkı
İdo Tatlıses'ten Yasemin Şefkatli'ya özel şarkı Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Yasemin Şefkatli: "Düğün için doğru zamanı bekliyoruz"
Yasemin Şefkatli: "Düğün için doğru zamanı bekliyoruz" Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
Yasemin Şefkatli: "Kalabalık bir düğün istiyorum"
Yasemin Şefkatli: "Kalabalık bir düğün istiyorum" İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli, salgın nedeniyle ertelenen düğünleri için konuştu.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den flaş haber
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den flaş haber Pandemi nedeniyle düğün planlarını bir türlü hayata geçiremeyen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, Mayıs sonunda planladıkları düğünlerini bu kez yaz sonuna attı.
Yasemin Şefkatli nikah öncesi aldığı kiloyla şaşırttı
Yasemin Şefkatli nikah öncesi aldığı kiloyla şaşırttı Şarkıcı İdo Tatlıses, 2017 yazında aşk yaşamaya başladığı güzel yıldız Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020’de nişanlanmıştı.