yılbaşı akşamı


Fahriye Evcen - Burak Özçivit çiftinin yılbaşı pozları rekor kırdı
Fahriye Evcen - Burak Özçivit çiftinin yılbaşı pozları rekor kırdı Atv'nin reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit, oyuncu eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la evi tercih etti.
Cristiano Ronaldo'dan hayranlarına 2022 mesajı
Cristiano Ronaldo'dan hayranlarına 2022 mesajı 36 yaşındaki Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, 2022’yi ailesiyle evde karşıladı.
Ali Sunal yılbaşı akşamı tütü giydi
Ali Sunal yılbaşı akşamı tütü giydi Nazlı Sunal ile mutlu bir evliliği olan merhum aktör Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, yeni yılı ailesiyle karşıladı.
Ebru Yaşar yeni yılı Kıbrıs'ta karşıladı
Ebru Yaşar yeni yılı Kıbrıs'ta karşıladı Kıbrıs'ta sahne alan Ebru Yaşar, “İyi yıllar diliyorum, hepinizi seviyoruz. İyiki varsınız. Bizi dinleyen seven evlerine alan herkesi çok çok seviyorum ve teşekkür ediyorum” diyerek 2022’ye 'Merhaba' dedi.
Melis Sezen şükran ve umut dolu
Melis Sezen şükran ve umut dolu 2021 yılına Altın Kelebek Ödül töreninde yaptığı konuşmayla damgasını vuran "Sadaaktsiz" dizisinin güçlü oyuncusu Melis Sezen; hem yeni yıla hem de yeni yaşına aynı anda girdi.
Ünlü oyunculardan 'Babalar ve Oğulları' pozu
Ünlü oyunculardan 'Babalar ve Oğulları' pozu Ünlü isimler, yılbaşı akşamı aynı evde buluşarak 2022'ye birlikte 'Merhaba' dediler.
Selen Görgüzel yeni yılı Hamdi'siz karşıladı
Selen Görgüzel yeni yılı Hamdi'siz karşıladı Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, yılbaşı gecesi İstanbul Kozyatağı'nda sahne aldı.