yılbaşı akşamı


Putin ve Zelenski’den yeni yıl mesajı: İki lider de orduya teşekkür etti
Putin ve Zelenski’den yeni yıl mesajı: İki lider de orduya teşekkür etti Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, dün gece yeni yıl mesajı yayımladı.
Tebliğciler, Taksim Meydanında bildiri dağıttı
Tebliğciler, Taksim Meydanında bildiri dağıttı Tebliğciler olarak bilinen grup, yeni yıl öncesinde üzerinde "Ey Müslüman Kardeşim" yazılı olan bildiriler dağıttı.
Murat Kazancıoğlu'ndan ayrılan Şevval Şahin yeni yıla eski aşkıyla girdi
Murat Kazancıoğlu'ndan ayrılan Şevval Şahin yeni yıla eski aşkıyla girdi Murat Kazancıoğlu’ndan ayrılan Şevval Şahin, eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral’a koştu. Brezilya’da bir araya gelen Şahin ve Aral, yeni yılı birlikte kutladı.
Zeynep Bastık yeni yıla neden sahnede girmedi?
Zeynep Bastık yeni yıla neden sahnede girmedi? Zeynep Bastık, milyonları elinin tersiyle itti. Yılbaşında sahne almayan Bastık, 2024 yılına yakın dostları ve sevgilisiyle Urla’daki lüks evinde girdi.
İstanbul'da yeni yılın ilk saatlerinde sahilde trafik yoğunluğu
İstanbul'da yeni yılın ilk saatlerinde sahilde trafik yoğunluğu Yeni yılın ilk saatlerinde kutlamalardan evlerine dönenler Avrupa yakasındaki sahil yollarında trafik yoğunluğu oluşturdu.
İstanbul Valisi Gül: "Asayiş anlamında çok ciddi bir olayla karşılaşmadık"
İstanbul Valisi Gül: "Asayiş anlamında çok ciddi bir olayla karşılaşmadık" İstanbul Valisi Davut Gül, Taksim Meydanı'nda güvenlik önlemlerini yerinde denetleyerek burada bulunan polis ekiplerinin yeni yılını kutladı.
Yeni Yılınız Kutlu Olsun!
Yeni Yılınız Kutlu Olsun! Tüm okurlarımızın yeni yılda mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmalarını diliyoruz...