yılbaşı akşamı

Boyner'in 'Askıda İyilik' projesi yılbaşında da devam ediyor
Boyner'in 'Askıda İyilik' projesi yılbaşında da devam ediyor Boyner, 'Askıda İyilik' projesinin yılbaşında da devam edeceğini duyurdu.
Bodrum'da belediyenin yılbaşı etkinlikleri iptal edildi
Bodrum'da belediyenin yılbaşı etkinlikleri iptal edildi Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Bodrum Belediyesi'nce yılbaşında yapılması planlanan konser ve etkinlikler Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerlerimiz dolayısıyla iptal edildi.
Yılbaşı öncesi 81 ilde eş zamanlı gıda denetimi başlatıldı
Yılbaşı öncesi 81 ilde eş zamanlı gıda denetimi başlatıldı Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Bu pazar günü yeni bir yıla gireceğiz. Halkımızın çokça alışveriş yaptığı gıda satış yerlerine, bugünden itibaren ülkemizin 81 ilinde eş zamanlı denetim programına başlıyoruz. Bu denetim, 1 hafta devam edecek" dedi.
Milli Piyango biletlerinin yüzde 75’i satıldı
Milli Piyango biletlerinin yüzde 75’i satıldı Büyük ikramiyenin 400 milyon lira olarak belirlendiği Milli Piyango’nun yılbaşı biletleri, İstanbul’da da yoğun ilgi görüyor.
Yılbaşı öncesi zincir marketlere fahiş fiyat denetimi
Yılbaşı öncesi zincir marketlere fahiş fiyat denetimi Antalya'da zincir marketlere yılbaşı öncesi yapılan şok denetimde fiyatlar tek tek denetlendi. Vatandaşın özellikle şikayetçi olduğu sebze ve meyve reyonundaki karekodla hem ürünün üretim yeri hem de halden çıkış fiyatları incelendi.
Meryem Uzerli sürpriz programla ekrana dönüyor!
Meryem Uzerli sürpriz programla ekrana dönüyor! Uzun süredir televizyonda ekranda olmayan Meryem Uzerli'den seyircilerine büyük sürpriz var...
Antalya'da Avrupalı ve Rus turistin yılbaşı yoğunluğu
Antalya'da Avrupalı ve Rus turistin yılbaşı yoğunluğu Bu yıl hafta sonuna denk gelen ve 3 günlük tatil fırsatı sunan yılbaşında Antalya'da açık otellerde doluluk oranı yüzde 80'i aştı. Avrupalı ve Rus turistler için Noel hazırlığı da yapılan otellerde, ışıltılı ve renkli süslemelerle yeni yıla özel programlar hazırlandı.